SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rzucic palenie i nie przytyc ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Jak w temacie , mam 172 cm i 73 kg , jak przytyje to bedzie niemiło , jak mam rzucic palenie i nie przytyc , sam sobie nie umiem napisac diety choc probowalem kilkakrotnie :/ licze na porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
zadnych cudow nie ma. po prostu sprawdza czy jak rzucisz zaczniesz tyc bi nie wszyscy tak maja. jak juz tyjesz to oblicz ile kalorii potrzebujesz (potrzeba wage, wiek, tryb zycia tp) i zmniejsz ogolna liczbe o okolo 300 - 500 kcal. musi pomoc. nie mam mocnych. i oczywiscie wiecej ruchu. aeroby nie zaszkodza

nie rob nic na sile
wez wiekszy mlotek

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jak rzucasz palenie zwieksza sie laknienie, zaczynasz czuc smaki i chce sie jesc.
Mozna nad tym zapanowac choc ciezko (mnie sie nie udalo i zlapalem 6 kg ale juz sie ich pozbylem ).
Sprobuj teraz okreslic swoje dzienne spozycie a po rzuceniu palenie utrzymuj je na niezmienionym poziomie lub nawet troche zmniejsz.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tymi tłuszczami?

Następny temat

jak sie skonczy bialko serwatka ....

WHEY premium