SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jajecznica czy to samo jak gotowane jaja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Witam, mam pytanie jak w temacie, czy np jajecznica z dwóch jaj smażona na maśle zawiera takie same wartości B/T/W i kcal jak np dwa gotowane na twardo jaja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7815
nie, trzeba uwzględnić tłuszcz na którym smażymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
Witam:) niestety jajecznica to nie to samo co gotowane jajka. Jajecznica jest "smażona" więc zawiera tłuszcze( zwierzęce lub roślinnezależy na czym smażymy) na diecie redukcyjnej lepiej jest jeśc jajka gotowane bo nie zawieraja tłuszczy, gdy "normalnie" sobie machasz to nie robi to różnicy. Pozdro

...::KORONA KIELCE::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Dlatego rob jajecznice tylko na teflonie

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na teflonie mozna jesc ale jest goesza w smaku i to znacznie oglnie robie na teflonie ale czasem (gdzies raz na miesiac) zrobie sobie na maselku i wtedy jest pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
na teflonie nie jest taka zla jak dobrze doprawisz

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja lubie jajecznice zwykla na maselku no moze czasem jakas szyneczke z indyka i kiedy jeszcze nie cwiczylem byla to moja ulubiona potrawa na sniadanie a teraz jak samze na teflonie to tego jesc czasem nie moge na maselku to pychotka ale***** tam jak trzeba mozna sie przemeczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
No, ale jak np robie sobie jajecznice z 4ch jaj, to tak samo jakbym zjadł 4 jajka na twardo tyle ze wiecej tłuczu jest po prostu ? A jakbym na oliwie z oliwek robił, działało by ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
na oliwie to nienajlepszy pomysł. Ja zawsze smażę na teflonie bez tłuszczu i mi smakuje i jak jeszcze posole to pycha jest.
Możesz na maśle smażyć tylko wlicz to do zapotrzebowania i z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3517
ja smazylam na oliwie z oliwek...ale wyczytalam gdzies ze to niezdrowo, bo w wysokich temperaturach uwalniaja sie z niej szkodliwe zwiazki (zreszta...wydaje mi sie, ze ze wszystkich tluszczy:[P) no i teraz smaze na oleju winogronowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
do smażenia najlepszy olej kokosowy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwek - alkohol

Następny temat

Ocencie poczatek diety

WHEY premium