SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile najdłuzej byliście na cyklu kreatynowym i jakie efekty?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11777
zacznę od siebie, 4 miesiące sezonu letniego
w tym czasie zeżarłem 2 puchy Xpanda, jedna HP, 300 kapsów TCM Olimpu
efekt 3 kilo do przodu suchej masy, 1,5 cm w łapie, 20 % skok siły i wytrzymałości siłowej, lekka redukcja fatu, bez jakieś specjalnej diety, super treningi
czułem że jeszcze mogłem jechać no ale wolałem nie przesadzać,
a jak było u was przy tak długich cyklach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz jestem już 8 tydzień na mono + dodatki i zamierzam pociągnąć do 9 tygodnia, od poniedziałku będę zmniejszał dawkę z 10g do 5g kończąc na 2,5g, od tygodnia ładuję fenuplast + tribulusa + z-force
efekty:
pomimo że jest gorąco to udało się złapać 3kg więcej na wadze, biceps w obwodzie podskoczył o 1,5cm, na obecną chwilę 7kg na + przy wyciskaniu na płaskiej, w ogóle to poszło siły na każdą partię...
po cyklu zrobię 4-5 tygodni przerwy i wejdę na jabłczan + dodatki i pociągnę 8 tygodni ot taki mam plan wakacyjno - masowy

Zmieniony przez - Sargas w dniu 2007-07-01 13:54:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Ja na kreatynie najdluzej 7 tyg. i bylem zadowolony.

Gdzies czytalem ze organizm nie przyswaja juz krety po 5 tyg. , chyba DUDEK sie tak wypowiadal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
ja brałem cp+mono cos kolo 60 dni dieta byla srednia waga niemam pojecia wiem tylko ze w lapie poszło 1 cm po tym cyklu odczekalem 4 tyg i wzołem samo mono i tez 1 cm w lapie poszlo a trwal cyklik ze 4 tyg pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Ok 6 tyg efekty były dosc widocznie z czasem coraz mniejsze choc siła zawsze przy suplementacji wzrastala i raczej tu nie bylo efektu placebo ..
Ok 5 lat bawie sie w ten "styl bycia" rok na powaznie i doszedłem do wagi powyzej 100kg bez nadmiernego zatłuszczenia zaczynajac od 82k Myśle ze to i takze zasługa kreatyny nie wspominajac o jako takiej diecie

Zmieniony przez - streku w dniu 2007-06-30 14:26:59

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2706
ja najdłuzej 6 tygodni...to był mój pierwszy cykl na mono 5 kg do przodu +1,5-2cm w łapie..
u mnie się kreatyna bardzo powoli "rozkręca"..teraz biore już 2 tygodnie
mono+shotvpx i jeszcze kopa nie ma..myśle że za jakeiś 2 weeks bedzie widać

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
30 dni;d Mono Treca => +3kg, które nie zeszło po cyklu. I siła w góre ofc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 862
ja jechałem chyba max 8 tygodni , efekty bardzo dobre, przyszło parę kg mięśni i bardzo dużo siły, tylko miałem bardzo ścisłą dietę

"Solidny trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
max 8 tyg. mono
+ kilka kg na wadze
+ kilka cm w obwodach
+ siła

a obecnie jade na CP+TCM i też fajnie siła i waga idzie.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
xp+crester=50 dni+pół puchy crevolution+i juz nie pamietam ile porcji HP-heh to najdłuzszy moj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6376
Mój najdłuższy cykl na mono+carbo+dieta to 50dni efekt u mnie po mono jak zawsze dobry parę kilo na masie( 5-6kg) i +15kg na płaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Sir Lee niczego nowego sie nie dowiedziales, standart 6-8 tyg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw supli na MASE

Następny temat

Kreatyna olimp mega caps 1250mg- jak rozpisac z fazą nasyconą?

WHEY premium