SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co kupić po cyklu kreatynowym??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Witam
Jestem po cyklu po kreatynie (25dniowym), co prawda trochę załamany, bo już spadłem 2 kilogramy z 4 przybranych, ale co dalej, co mam brać w tym miesiącu mam na oku garnier 5 kg mass XXL. Ale czy mógłbym kupić coś lepszego za około 130zł????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
gainer to raczej wg braków w diecie, jak dla mnie to kase przeznacz na witmainy, białko, itp, alb ozostaw na nastpeny cykl (który zrób z głową, przynajmniej dla mnie 25dni na krecie nei warte jest marnowania czasu i kasy0
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Czyli teraz przez ten miesiąc lepiej nie brać nic i w następnym razem z kreatyna jak tego, garnierka wezmę to lepsze efekty będą??
Bo dieta jest ale czuje ze by się przydało jeszcze trochę kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Dobra ja teraz właśnie pisze o tej przerwie czy lepiej w tej przerwie dowalić tego garniera czy zostawić kasę na za miesiąc to będę miał jakieś 250 zł na cykl to bym mógł się nieźle chyba za to urządzić

A co do tego cyklu, co teraz był to proszę o podpowiedz byłem chory i od piątku do niedzieli nie brałem kreatyny, bo się kurowałem to właśnie wtedy tak mi waga spadła i czy teraz jeszcze trochę pociągnąć do końca ten cykl, bo jeszcze mi kreatyna została czy już nie ma sensu tego dłużej ciągnąc po tej trzy dniowej przerwie i tym spadku(dzisiaj brałem, ale czy dalej brać czy dać sobie luzu, bo i tak już nic z tego nie będzie)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a czemu kreatyny nie brałes? to było zatrucie jakies? po tygodniowym odpoczynku od kretki zrobiłbym sobie przerwe. niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 852
Ale to były 3 może 4 dni a nie tydzień nie wiem, co robić jeszcze mam z 70 g kreatyny, bo cykl zaczepem, od 4 więc to nawet 25 dni nie trwał,(ale marnacja):(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znacie to cudo

Następny temat

EXTREME POWER - białko nieznane.

WHEY premium