SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle sercowe na cyklu kreatynowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Witam mam powazny problem.Od 10 dni jestem wraz z kumplem na cyklu kreatynowym ( bierzemy Olimp Mega Caps monohydrat).Kreatyne tą polaczylismy z glutamina tez z Olimpu Mega Caps.Dawkujemy zgodnie z zaleceniami :kreatyne 4kaps dziennei a glutamine 6 kaps dziennie. Od dwoch dni wieczorem szczegolnie pojawily sie u mnie jak i u kolegi bole w okolicach serca.Co moze byc przyczyna tego ?? Kolega wyladowal nawet u pielegniarki w szkole. Cisnienie mial zaskakujaco niskie 50/90.Czy tego przyczyna moze byc sam stres czy tez moze byc jakas lewa kreatyna ?? Prosze o pomoc

Max

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli to strona lewa i raczej "od dołu"
czesto tez promienujace na ramie,obojczyk
mozliwe ze to zgaga
nawet wrazenie braku powietrza

miewam tak na niektorych stakach i termalu

ranigast pro i mija po 4-5 dniach
na dosc dlugo
z tym ze ból przechodzi po godzinie juz

proponuje sprawdzic
to najszybsza droga

jesli nie pomoze to do kardiologa
migiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Chyba jak juz to 90/50.. kreatyna powinna podniesc wam cisnienie.. kretke macie pewniacka?/ Jakies to dziwne:/ Na pewno nie pijecie ani nic takieo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Troche dziwne, bo na cyklu kreatynowym ma sie podwyzszone ciesnienie

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Kreatyna zostala zakupiona w sklepie SFD wiec jest na 99,9% pewniacka. Nie nic nie pijemy , przeciez jestesmy na cyklu. Prosze nadal o pomoc

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja przy dłuższym stosowaniu kreatyny (ponad 3 miesiące, ajak ), też czułem kłucie w klatce piersiowej.
Nie chce kolegi straszyć, ale pewnie ma jakąś wade serca...
Niech się lepiej zbana u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Zawsze serce mialem w porzadku , kolega moj tez. Wiec akurat ta przyczyne odrzucam ale dzieki za probe udzielenia pomocy

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaa... bo wiesz kiedy się wada ujawnii. Ludzie żyją długo z wadą serca, nawet o niej nie wiedząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Pare osob pisalo ze przy bardzo szybim przyrocie masy tak mieli..

ktory to wasz cykl ?? i jak idzie masa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 dni na kreatynie to jest duży przyrost masy , prosze was...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Z tym przyrostem masy to troche przesadziles .Moj to jest juz drugi cykl na kreatynie.Wczesniej nie mialem takich problemow. Dudek-moze nie badam sie codziennie ale fakt jest taki ze kolege tez zaczelo bolec serce a bierze doslownie to samo co ja. Jest jakas mozliwosc ze olimp wydal lewa kreatyne.Nie chce krakac ale ostatnio wyszla jakas afera z corhydronem.

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Njagorsza odzywka :D

Następny temat

Optymalne dawkowanie

WHEY premium