jesli to strona lewa i raczej "od dołu"
czesto tez promienujace na ramie,obojczyk
mozliwe ze to zgaga
nawet wrazenie braku powietrza
miewam tak na niektorych stakach i termalu
ranigast pro i mija po 4-5 dniach
na dosc dlugo
z tym ze ból przechodzi po godzinie juz
proponuje sprawdzic
to najszybsza droga
jesli nie pomoze to do kardiologa
migiem
czesto tez promienujace na ramie,obojczyk
mozliwe ze to zgaga
nawet wrazenie braku powietrza
miewam tak na niektorych stakach i termalu
ranigast pro i mija po 4-5 dniach
na dosc dlugo
z tym ze ból przechodzi po godzinie juz
proponuje sprawdzic
to najszybsza droga
jesli nie pomoze to do kardiologa
migiem