SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg Jezoo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marek.c
pisz sie nas nastepny test i po kłopocie .................

Nie wiem kiedy zacznie się kolejny test i nie wiem czy się załapę. Jak na razie kupię kolejne opakowanie aby mieć ciągłość bo fajnie wchodzi i nie chcę tego zmarnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtorek - 23. dzień testu - ostatni
Nie wiem co mi się dzisiaj porobiło ale nie mogłem się dotrenować. Dołożyłem obciążenia, jedno ćwiczenie do pleców i nie czułem tego zmęczenia jak zwykle. Po odłożeniu sztangi czułem jakbym zaczynał serię a nie ją kończył
Jutro dzień przerwy, później dwa treningi sprawdzające czy nie był to efekt placebo - jak testować to już z każdej strony

Plecy
MC 8x92 / 8x112 / 8x132 / 8x152
Wiosłowanie w opadzie nachwyt 3 x 12 x 72
Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki szeroko siedząc 3 x 12 x 40
Przyciąganie linki wyciągu dolnego neutral siedząc 3 x 20 x 35
Wiosło jednorącz na wyciągu górnym stojąc 2 x 15 x 15

Bicepsy
Uginanie ramion młotkowym stojąc 3 x 8 x 18,75
Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 3 x 12 x 35,5
Uginanie ramion łamaną wąsko – modlitewnik 1 x 18 x 20 TUT 202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
marek.c
pisz sie nas nastepny test i po kłopocie .................

puśćcie trochę farby o następnym teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Główny test mam już zakończony ale teraz tak, jak wspominałem sprawdzam czy nie był to efekt placebo. Ogólnie trening zrobiłem na takim trochę leniu. Brakowało już tej werwy. Emocje jak na otwarciu kanału Pierwsze serie z każdego ćwiczenia szły jakoś tępo i miałem duże obawy co do tego czy dam radę zrobić taki sam trening jak ostatnio. Jednak power wracał na tych ostatnich seriach i udało się zrobić - z lekką motywacją żony - więcej powtórzeń niż ostatnio. i teraz nie wiem co o tym sądzić. Czy był to efekt placebo i wmówiłem sobie, że HK na mnie działa, czy po prostu nie ma po odstawieniu suplementu spadków siły i właśnie ta wypracowana siła zostaje tylko już nie ma tej lekkości i motywacji na treningu. Przerwy już muszą być troszkę dłuższe aby znów się naładować i czuć to zmęczenie po wykonanej serii. Jutro dzień nóg i ostatni trening, po którym podsumuję cały test.
Przedwczoraj skończył się CF :'-( ale mam jeszcze puszkę Iron Recover, który już wcześniej kupowałem i byłem z niego zadowolony.
Klatka
Wyciskanie sztangi – ławka pozioma 3 x 8 x 77 / 1 x 13 x 77
Wyciskanie sztangi – ławka skos 30° w górę 2 x 12 x 57 / 1 x 13 x 57
Wyciskanie sztangielek – ławka pozioma 2 x 12 x 25 / 1 x 13 x 25
Rozpiętki – ławka pozioma 1 x 20 x 12,5

Super Set na ramiona x 5
Hantle młotkowym 10 x 12,5
Dipsy 10 x cc
Sztanga nachwytem 10 x 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy trening;

Nogi i łydki
Przysiady ze sztangą na barkach 12 x 97 / 12 x 97 / 12 x 97 / 13 x 97
Wyprosty 3 x 12 x 45
Fronty 3 x 12 x 57
Aero squat 1x50
MCNPN 2 x 8 x 92 / 1 x 9 x 92
Uginanie leżąc 4 x 12 x 27,5
Wspięcia stojąc z hantlą 15kg 3 x 20




Podsumowanie testu High Kick 2.0

Jak widać na treningu progres jest nadal. Przysiadów i MCNPN w ostatniej serii zrobiłem po 1 więcej ale przerwy już dłuższe w granicach 150-180 sek. Zastanawiam się ile zrobiłbym gdybym wziął HK przed treningiem. Wracając do tematu. Progres przez 3 tygodnie był znaczny mimo Mini Cut, który trwał jeszcze przez pierwsze 1,5 tygodnia. Obciążenie i ilość powtórzeń na duży plus. Przerwy między seriami skróciły się średnio do 90 sek.więc wydolność zwiększona o 40%. Regeneracja po treningowa odczuwalna na wysokim poziomie. Nie wiem czy pozostali testerzy również to zauważyli ale wychłodzenie ciała nie spadało tak szybko jak przy treningach bez HK. Po kilkunastu minutach po treningu nie czułem efektów zmęczenia i mógłbym rozpoczynać kolejny trening a dzisiaj to mi się nawet szejkera umyć nie chce. Podczas treningów odczuwalny wzrost motywacji do działania i rozpierająca energia. Po treningu nie ma typowego zjazdu jak po niektórych przedtreningówkach. Mimo moich problemów z sercem nie odczuwałem żadnych niedogodności. Ciśnienie i praca serca w normie co jest dla mnie bardzo ważne.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z testu i High Kicka, dlatego też zamówiłem już kolejne opakowanie.
Dziękuję firmie IHS i Markowi C. za udział w teście pełnym doznań i porywających treningów. Na pewno częściej będę zaglądał do sklepu po suplementy Waszej firmy. Dziękuję moderatorom i forumowiczom za motywację i obserwowanie mojego testu - mam nadzieję, że nie ostatniego. Pozdrawiam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Jest dynamika w przysiadach i MCNPN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Jest dynamika w przysiadach i MCNPN.

Mogłem zrobić parę powtórzeń więcej ale to w siadach już byłyby nie pełne a ciągi z kocurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Górne po pierwszej próbie Super Setów. Dolne po ostatnich 6 Super Setach

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jezoo plecki zacne , zazdroszczę . Twojego podsumowania testy jeszcze nie czytam, żeby się czymś nie zasugerować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Jezoo plecki zacne , zazdroszczę . Twojego podsumowania testy jeszcze nie czytam, żeby się czymś nie zasugerować

Też masz takie tylko im zimno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT GOSIKMYSZEK

Następny temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Viki

WHEY premium