SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg Jezoo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jak do białek dodamy lecytyne i karboksymetyloceluloze to nie bedą sie pieniły, ale to przedłuża wchłanianie bo to są składniki trawione podobnie do tłuszczu jak i błonnika rozpusczalnego . Dodam od siebie : w naszym ISO WHEY 90 swego czasu nie było lecytyny ani żadnego innego składnika gaszacego piane ( był to produkt rewelacyjny ) ale marudy "pieni sie " wymusiły stosowanie subst gaszących piane czym wg mnie produkt traci na wartości odżywczej ( bo izolat ma sie wchłaniać szybko !!!!!!!!) a zyskuje na cechach sensorycznych ( nie pieni sie ) ale z CF czy IR nie dam tego zrobić. Powodzenia Rafale

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
ps wysle ci 0,5 kg ISO 90 naszego takiego jak byhł kiedyś, sam zobaczysz czy piłeś równie smaczny , lekko strawny , szybki we wchłanianiu izolat ( wg mnie ponad 80 % izolatówm na rynku to nieporozumienie _ maja tłuszcze i laktoze, daja konsystencje lepka a nie wodnisto klarowną - dobry izolat ma mieć konsystencje wody i do tego ma być przejrzysty klarowny jak sok w wodzie ) ile takich izolatów piliście ? dla przypomnienia byl kiedyś taki ISO WHEY Ultimate 88% jak sok , mial tylko 3 smaki owocowe i miał konsystencje klarownego soku . W CF piana sam gasnie po kilku minutach od wymieszania


Zmieniony przez - marek.c w dniu 2018-02-13 21:20:39
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nielepkich izolatów jeszcze nie piłem. Karboksymetyloceluloza E466 dodawana jest do wszystkiego począwszy od mleka dla niemowląt po płytki ceramiczne - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego
Marku jak możesz podesłać ten izolat będę wdzięczny i nie będę już marudził, że coś mi się pieni. Podzielę się opinią podczas testu - pewnie wszyscy są ciekawi jak taki izolat wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
wyśle ( był taki Ultimate ISO COOL jakieś 15 lat temu ) daltego właśnie do klarownego i wodnistego izolatu nie pasują smaki czekolada. wanilia. ciastko, a pasują smaki owocowe .


Zmieniony przez - marek.c w dniu 2018-02-14 10:32:40

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie pasują a jednak robicie , czyli rynek może wszystko
w sklepie SFD widzę tylko smak VANILLA ICE CREAM przy Waszym ISO Whey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 dzień testu - interwały.

Mogę szczerze powiedzieć, że HK działa. Zrobiłem 6 obwodów bez przerw i mogłem jeszcze jeden zrobić. W 6. obwodzie zrobiłem jedno powtórzenie w t2b więcej niż w 5. Na to wychodzi, że HK aktywuje się dopiero przy większych obciążeniach organizmu. Można dalej, szybciej, więcej.



Rowerek 6 x 1,5km
T2b 15/14/13/12/10/11
Swing 6 x 20
Kettle na barki 6 x 25

Jeden obwód to ok. 4 minuty czyli w czasie się mieszczę. Jak tak dalej będzie się rozkręcał to się zamęczę


Zmieniony przez - jezoo w dniu 2018-02-14 22:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czwartek - 4 dzień testu

Klatka
Wyciskanie sztangi – ławka pozioma 3 x 8 x 77 / 1 x 7 x 77
Wyciskanie sztangi – ławka skos 30° w górę 3 x 12 x 52
Wyciskanie sztangielek – ławka pozioma 2 x 12 x 22,5 / 1 x 9 x 22,5
Rozpiętki – ławka pozioma 1 x 20 x 10

Set Arnolda x 2
1. Unoszenie hantli w opadzie - 12,5kg (+2,5kg)
2. Wyciskanie żołnierskie - 40kg
3. Wznosy przodem - 10kg
4. Wznosy wzdłuż tułowia - 40kg
5. Wyciskanie hantli siedząc - 12,5kg
6. Wznosy hantli bokiem - 10kg



Mimo wcześniejszego treningu klatki Super Set wszedł już trochę lepiej. Większa dynamika i więcej siły na starcie. Dodałem po 2,5kg do hantli w opadzie. na następny trening dodam po 2,5kg do hantli w wyciskaniu siedząc. Postęp jest ale najważniejsze w tym wszystkim dla testu jest szybkość ponownego naładowania mięśni energią. Przerwy są krótsze co świetnie sprawdza się w sportach walki i wytrzymałościowych. Przykład jest po moich wczorajszych interwałach. Wzrost adaptacji treningowej to jakieś +15%.
Pompa mięśniowa jest taka jak przy normalnym treningu. Nie jestem w stanie teraz sprawdzić czy cytrulina zawarta w HK (1,8g) daje efekt pompy ponieważ przed testem brałem po 4g przed treningiem więc taka dawka mnie nie rusza. Myślę, że Marek komponując ten suplement nie miał na celu stworzenia efektu pompy, która utrudniała by poruszanie w sportach walki. Natomiast chodziło tylko o zwiększony przepływ tlenu i składników zwiększających energię wraz krwią.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
No ładnie Ci to idzie . Dodanie 2,5 kg to dużo, ja myślałem o dodawaniu po 1kg, ale to sie okaże w praniu . Jaką przerwe robisz pomiedzy seriami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przerwy robię max 3 minuty. Dodałem 2,5 kg bo słabo czułem tylny akton. Dodawaj wg możliwości, to nie zawody a barki to skomplikowany mechanizm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30560 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131145
jezoo
Przerwy robię max 3 minuty. Dodałem 2,5 kg bo słabo czułem tylny akton. Dodawaj wg możliwości, to nie zawody a barki to skomplikowany mechanizm.
Ciężar zależy od stopnia ugięcia łokci i szybkości wymachu.
U mnie ego goni za ciężarem . Zwiększyłem ciężar i zatraciłem czucie mięśniowe, które miałem przy mniejszym ciężarze pozwalającym na przytrzymanie rąk w poziomie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT GOSIKMYSZEK

Następny temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Viki

WHEY premium