SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grease The Groove - Pull-ups

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ajazy
Zdecydowałem, że dołożę ciężar jak zrobię drabinę z 10 na końcu :)

Sluszna decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
u mnie było 2,5 a jest 3,5 ;)
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadine 21
u mnie było 2,5 a jest 3,5 ;)

Czyli jest progres, bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Obiecane podsumowanie z powodów rodzinnych dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale . Gdy zaczynałem robiłem maksymalnie 4 podciągnięcia nachwytem na taka ledwo tróję . W ciągu całego miesiąca zrobiłem 288 podciągnięć co daje 9,29 podciągnięcia na dzień ( pażdziernik 31 dni ) . Czy mi to coś dało? Oczywiście, 3 listopada zrobiłem test i podciągnąłem się 7 razy na 4+ . Dałbym radę jeszcze na pewno ze 2 razy ale było by to już na taką tróję. Wniosek jest taki ze jednak smarowanie gwintów przynosi efekty przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ładnie poszło do przodu
Gratki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
_Szajba_
Ładnie poszło do przodu
Gratki


Dziękuje, dziękuje . Najważniejsze że po tym miesiącu polubiłem podciąganie . Zobaczymy jak mi pójdzie z drabiną w treningu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Jeśli moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko temu to spróbuję w pewien sposób reaktywować ten temat . Otóż po zakończeniu " smarowania gwintów" postanowiłem spróbować podciągania nachwytem trochę inaczej czyli "drabiną". Robiłem 2 razy w tygodniu ( czasami 3 ) podciąganie nachwytem po 3 serie w systemie 1-2-3-4-3-2-1 powtórzenia, robiłem tak ponad miesiąc. Sprawdzian zrobiłem 6 stycznia wyszło mi 8 czystych powtórzeń ( lepiej niż te poprzednie 7 poprzednio ) zwarzywszy że przytyłem 2 - 3 kg postęp jest. Od wczoraj robię podciąganie znowu na zasadzie smarowania gwintów, ale postanowiłem to robić z ciężarem całkowitym 90kg czyli do mojej obecnej wagi dodaję 2 kg i robię 3 podciągnięcia.
Wczoraj zrobiłem
3 serie x 3podciagnięcia
Piszę to tutaj bo osobny temat mobilizuje mnie do systematyczności . A może znajdzie się jeszcze ktoś chętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Uważam że za wcześnie na dowieszanie jakiegokolwiek ciężaru,mój syn ma najlepszy swój wynik 17 i w ogóle o tym nie myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Gwoli ścisłości, 1-2-3-4-3-2-1 to piramida. Drabiny to np.1-2-3-4-1-2-3. Różnica taka, że w piramidzie 3 najtrudniejsze serie wypadają obok siebie a w drabinach po najtrudniejszej serii następne są znowu łatwe. Dzięki temu można ww trakcie sesji zrobić więcej powtórzeń niż w piramidzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
drazekm - nie chodziło mi konkretnie o podciąganie z obciązeniem, myslę raczej o tym żeby moja waga była taka sama przez cały okres trwania tego treningu. Wtedy jakiekolwiek postępy będą bardziej miarodajne, Przynajmniej tak mi sie wydaje

nieraz - pisząc drabina miałem na mysli taką rozstawną malarską a nie taką przystawiana do ściany , ale dzięki za wyjaśnienia, człowiek uczy się całe życie

Dzisiaj
4s x 3p waga 88 + 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Raport Specjalny : 3 dni kulturystycznego raju na Evls Prague 2016

Następny temat

Nigdy nie jest za późno aby zacząć - blog liveangel

WHEY premium