SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota - Adamek czy dojdzie do walki??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708




We wtorek w mediach pojawiła się informacja, że jednym z następnych rywali Tomasza Adamka będzie Andrzej Gołota. Starszy z polskich bokserów nie daje jednak młodszemu większych szans w tym starciu. W wywiadzie udzielonym "Przeglądowi Sportowemu" Gołota mówi wprost o tym, co sądzi o pomyśle Adamka.

- Adamek po prostu zwariował. Musi się czuć strasznie mocny, skoro decyduje się wchodzić ze mną do ringu. Ja bym na jego miejscu się zastanowił. Ale to ja. Widocznie on jest bardziej nieustraszony, w końcu to mistrz świata - ironizuje Gołota.

- Jego waga, junior ciężka, w zawodowym boksie nic nie znaczy. Zupełnie nikt o niej nie słyszał dopóki nie pojawił się Roy Jones Junior a później Antonio Tarver. Dla Adamka to i tak sukces, że jacyś ludzie przychodzą na jego walkę. A jak ja stanę w drugim narożniku, to przyjdzie ich jeszcze trochę więcej, mam nadzieję - kontunuuje niedoszły polski mistrz świata wagi ciężkiej.

Zapytany czemu w ogóle zgodził się na walkę z Tomaszem Adamkiem, odpowiedział równie mocną ironią.

- To trochę jak policzek dla boksera wagi ciężkiej, kiedy jakieś dziecko proponuje mu walkę. Gdybym odmówił, miałbym plamę na honorze - stwierdził Andrzej Gołota zaznaczając jednak, że poświęci dwa miesiące czasu na treningi przed walką.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

źródło: onet.pl

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Jeszcze nie dawno Gołota miałby rację... ale niestety zapomina, że człowiek nie starzeje się jak wino. Będziemy mieli starcie gówniarskiej buńczuczności z uwiądem starczym nie umiejącym akceptować upływu czasu... i zdrowia.

Nawiasem mówiąc eksperci są za***iści:

- Gołota go zniszczy. Adamek będzie w ringu jak zagubione dziecko - mówi Paweł Skrzecz. - To będzie kompromitacja Gołoty. Nie daję mu żadnej szansy - twierdzi Jerzy Kulej.
Al Certo

trener Andrzeja Gołoty w walce z Mikiem Tysonem
Żałuję, że walka nie odbędzie się w USA. Jeżeli dojdzie do skutku, Gołota ją przegra. Ma za sobą zbyt wiele ciężkich pojedynków, otrzymał zbyt wiele ciosów, jest na równi pochyłej i szybko jedzie w dół. Nie mówię tego ze względu na złe wspomnienia z nim [Gołota wstrzymał trenerowi wypłatę honorarium za krytyczne wypowiedzi po walce z Tysonem przegranej po drugiej rundzie, a potem uznanej za nieodbytą z powodu wykrycia marihuany u Żelaznego Mike'a]. Nawet nie chodzi tu o jego boks, ale o wiek. Ma ponad 40 lat. W wadze ciężkiej dla kogoś, kto nigdy nie dysponował naturalną szybkością i nie ma nokautującego ciosu, poza granicą 40 lat jest tylko porażka.

Widziałem Adamka i wiem, że ma mocny cios, którym może nokautować. W boksie zawsze mały gość może wygrać z dużym gościem. A on przecież nie jest taki mały.

Jerzy Kulej

dwukrotny mistrz olimpijski, komentator boksu

Skończy się kompromitacją Gołoty. Adamek zbije go jak zbił Jonathana Banksa. Ręka, noga, głowa sa już do niczego u Gołoty, przyjmuje każdy cios. Nie daję mu żadnej szansy. Nie powinien się zgodzić. Brakuje mu atutów, nawet trudno podjąć dyskusję o szansach. Gołota jest wolniejszy, nie ma oka bokserskiego, brakuje mu wyobraźni, bo nie docenia Adamka. Ponieważ zna go na gruncie towarzyskim, uważa go chyba za łatwego przeciwnika, lekceważy go. Tymczasem Adamek nabrał siły, ma uderzenie, demoluje przeciwników w junior ciężkiej.

Paweł Skrzecz

srebrny medalista olimpijski z Moskwy

- Gołota zniszczy Adamka. Choćby warunkami fizycznymi jest w stanie go zdominować. Adamek będzie w ringu jak zagubione dziecko. Czy jest w stanie walczyć z kimś tak dużym? Sam tego nie wie, bo to będzie jego pierwszy pojedynek w wadze ciężkiej. Nie mam przekonania do Adamka jako pięściarza wagi ciężkiej, ale przyznaję, że ostatnio, kiedy stawiałem na Gołotę, to nie zdążyłem wypić 100 gram wódki, a już był koniec.


Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-07-29 08:22:35

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
otrzymał zbyt wiele ciosów, jest na równi pochyłej i szybko jedzie w dół

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Dostali od Solorza po 1 mln pln ?
Scenariusz pewnie znany, przez 2-3 rundy Gołota będzie szukał nokautu, a Adamek będzie uciekał rozgrzewając się, w 4-5 rundzie wolny Gołota będzie już się słaniał na nogach, Adamek przystąpi do punktowania. W okolicach 7-8 rundy Gołota będzie miał już dość, machnie ręką i wyjdzie z ringu do szatni

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28612
Chciałbym zeby Gołota wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja tez bym chciał,ale jesli wogloe dojdzie do walki to raczej wiadomo jak to sie skonczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
siwy__00 jak sledziles kariere Andrzeja to dobrze wiesz ze nigdy nic nie wiadomo

Mam nadzieje ze jak dojdzie do walki Adamek wejdzi na ring i jak wiekszosc osob bedzie wolac "Andrzej Andrzej..." to sie ogarnie i przestanie glupio pi***olic...ostatnio zachowuje sie jak Floyd czy inny cwaniak tylko ze nie wychodzi do najlepszych a przeciwnikow typu Banks, swoja droga mysle ze jakby troche Ziggy potrenowal to sam by zalatwil ostatnich 2 przeciwnikow Adamka

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
"swoja droga mysle ze jakby troche Ziggy potrenowal to sam by zalatwil ostatnich 2 przeciwnikow Adamka"
Słuszna uwaga Nota bene gdyby Adamek miał klasę, sam by wołał Andrzej Andrzej i się głęboko ukłonił przed walką. Ale tego nie zrobi.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
równie dobrze można napisać że jakby Ziggy trochę potrenował to pokonałby rywalów z którymi wygrał Gołota (wielkich nazwisk tam nie ma).
A niby czemu Adamek miałby się kłaniać Gołocie?? Co Gołota osiągnął takiego czego nie osiągnął Adamek (mistrz świata w 2 kategoriach wagowych...) A odwrotnie,... za Adamka jeszcze się wstydzić nie musieliśmy.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jak Gołota będzie w miarę zdrowy (ręka i bark) to Adamek może skończyć naprawdę marnie. Obijanie sparingpartnerów z HW przez niego to inna bajka.
Wątpię, czy do walki wogóle dojdzie, ale jeśli tak, to przewiduję dwa scenariusze:
1. Gołota zdrowy leje Adamka jak dziecko i w 7-8 rundzie Adamek ląduje w krainie wiecznych łowów, albo sędzia przerywa walkę, albo narożnik rzuca ręcznik, a Adamek wygląda jakby miał chorobę popromienną w bardzo zaawansowanym stopniu.
2. Gołota wychodzi niewyleczony i kompletnie nieprzygotowany - ot postanowił zgarnąc trochę kasy za samo wyjście do ringu i albo poddaje walkę po kilku rundach, albo przegrywa na punkty lub przez T.K.O. - tego scenariusza się obawiam, bo lubię Gołotę i jemu będę kibicował. Pieprzenie, że Gołota jest nikim, a Adamek mistrzem świata <-- Dajcie spokój. Niech Adamek powalczy z prawdziwą czołówką w swojej kategorii wagowej i coś pokaże. Bo Andrew dwa razy Riddicka Bowe zlał i takie są fakty. Niech Adamek zrobi to samo z Royem Jonesem! O przepraszam - Adamek nie będzie z nim walczył, woli własne podwórko i budowanie nazwiska na Gołocie!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenia w głowę po jakimś czasie niszczy mózg

Następny temat

TAEKWONDO SIŁOWNIA I ODŻYWKI

WHEY premium