SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota - Adamek czy dojdzie do walki??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Dzięki WBC. Powiem tak, Andrzeja nie szanują i się z niego śmieją typowi kibice sukcesu. Jak są zwycięstwa jest świetny, jest bohaterem. Jak są porażki to trzeba zmieszać go z gównem i uznać że zrobił z siebie, i z Polski pośmiewisko. Imo większe pośmiewisko robi Adamek walcząc z zawodnikami pokroju Bobby'ego Gunna i odrzucając walkę za te same pieniądze z B-Hop'em, czy Jonsem jr.

EDIT:
Tak chodziło oczywiście o Holly'ego, drobna pomyłka.

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-07-30 12:23:42

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Powiem tak, Andrzeja nie szanują i się z niego śmieją typowi kibice sukcesu."

A ja powiem tak - buraki

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Ciekawe gdzie bedzie ta gala bosku jesli do niej dojdzie czytalem sprzeczne informacje i czy ktos jeszcze zaboksuje ciekawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Tygrys

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Gala ma się odbyć we Wrocławiu albo w Łodzi. Z tego co ja czytałem, bodajże w wywiadzie z Andrzejem.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
gołota jako jedyny polski bokser w historii walczył z najlepszymi na świecie w wadze cięzkiej.... mike tyson , Lennox Lewis .... najwieksze gwiazdy w histori boksu... gołota może dostał od nich lanie ale swojego czasu był jednym z 5 najlepszych na świecie... gdyby nie głowa i uderzenia poniżej pasa byłby mistrzem świata.... z kim wielkim bił sie adamek ? z nikim.... gołota za walke z tysonem zgarnoł 2-3 razy wiecej pieniedzy niż adamek zarobił przez całą kariere.... to zupełnie inny poziom.... dużo ludzi smieje sie z gołoty ALE napewno jest najlepszym polskim bokserem w hostorii wiec nalezy mu sie SZACUNEK oczywiscie teraz ma 41 lat i według mnie powinnien sobie odpuścic ale... adamek nie ma takiej siły zeby znokautować gołote nawet 41 letniego wiec ma małe szanse....oczywiscie jest młodszy , szybszy ale jeśli walka bd sie przedłużać a tak napewno by było to nie od dziś wiadomo ze gołota słyną z tego ze czym dłużej trwa walka tym bardziej gołoty rosną.... wkońcu nazwanie gołoty ostatnią nadzieją białych jest prawdziwe.... endriu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
rendan świetnie. ravenlord zatkalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie rozumiem jak mozna podziwiać kogoś(zwlaszcza zawodnika sportów walki)ktory jest urodzonym przegranym, kogoś bez duszy wojownika, ani mentalności zwycięzcy.
chyba tylko ludzie o podobnym charakterze mogą widzieć w kimś takim kogoś wielkiego.
A to chwalenie go za to ze dostał w******* od najlepszych. Super kurde sprawa,to faktycznie wielka rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ravenlord ,dawidek. macie zdrowe podejscie, ale nie wszyscy was zrozumieją, tak jak nie wszyscy chcą byc zwycięzcami, w zyciu i na ringu. gl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
fido a ty nie pomyliles tematow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenia w głowę po jakimś czasie niszczy mózg

Następny temat

TAEKWONDO SIŁOWNIA I ODŻYWKI

WHEY premium