SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota - Adamek czy dojdzie do walki??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Ja tam ani kocham ani nienawidzę. Stary jestem to pamiętam, że kiedyś był prawdziwym fenomenem i na mój gust z innej półki niż Adamek. Że zmarnował talent to też fakt, podobnie jak ten, że jego walki są zawsze widowiskowe o ile nie kończą się za wcześnie

Zmieniony przez - kopt w dniu 2009-04-14 11:53:31

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Generalnie mam podobne zdanie co Ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Z bokser.org

Jak dowiedziała się nasza redakcja, niemal pewne jest, że jesienią dojdzie do polskiej walki wszechczasów. O pojedynku Andrzeja Gołoty (41-7-1, 33 KO) z Tomaszem Adamkiem (38-1, 26 KO) krążyło ostatnio sporo plotek i jak widać przekształcają się one powoli w rzeczywistość.

Według naszych informacji prowadzone są już bardzo zaawansowane rozmowy w sprawie zorganizowania walki, obie strony się na nią zgodziły i jest już nawet wyznaczony termin - 10 października!

Najprawdopodobniej też do tej ekscytującej konfrontacji dojdzie w Polsce. Zainteresowanie zorganizowaniem pojedynku wyraził Zygmunt Solorz, właściciel Polsatu.

Pamiętaj gdzie przeczytałeś o tym po raz pierwszy !!!

Kilka minut później - Informację potwierdza drugie źródło - walka niemal pewna !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
wedlug mnie bez sensu taka walka jak golota przegra to bedzie to przykre a jak wygra to nic mu to i tak nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie wróżę Gołocie wygranej. Adamek jest w formie a Andrzej dopiero "wyleczył" kontuzje.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Jak oceniacie panowie tą konfrontacje? Dla mnie Taka walka nie ma kompletnie sensu, lubię oby dwóch zawodników, jednak pod względem sportowym taka walka jest całkowicie bez sensu, Andrzej jest wiekowym pięściarzem z wieloma kontuzjami. Nie wiem jak wy ale ja nie chce go ponownie oglądać na dechach, nie chce widzieć jak jego karierę kończy nasz drugi rodak Tomek Adamek jego niegdyś dobry znajomy! Goły mógłby się również niestety posypać się w tej walce, tyle kontuzji ile on już przeżył plus ten stary wypadek samochodowy ,który odebrał Andrzejowi jego największą broń czyli lewą rękę stwarza go prawie ,że bezbronnym w takiej walce. Ręce mogą nie wytrzymać ostrego przygotowania do walki z Adamkiem nie mówiąc już o samym pojedynku. Oczywiście dochodzi jeszcze jeden problem czyli standardowa pierwsza sztywna runda, taki syndrom FROZEN ANDREW, Jedyny sens tej walki dla obu panów to kasa pewnie była bardzo atrakcyjna zarówno dla Adamka jak i Gołoty. Jak dla mnie Andrzej nie powinien już wracać do boksu bo po prostu jest to dla niego już zbyt niebezpieczne, nie chce oglądać tego bokserskiego spektaklu w ,którym sparaliżowany Andrzej nie będzie w stanie nic zrobić. Jeżeli Gołota wygra tą walkę jakimś potężnym lucky punchem to będę naprawdę w wielkim szoku! Jeszcze z 2-3 lata temu taka walka całkowicie nie miała by szans na odbycie się, przecież Andrzej i Tomek byli dobrymi znajomymi spotykali się na imprezach ich żony się zaprzyjaźniły, niestety później relacje obu panów się diametralnie zmieniły i chłopaki zaczęli mówić o sobie niezbyt miłe rzeczy. Podsumowując wierzę w to ,że jednak Tomek nie pójdzie po kaske a spojrzy jeszcze na swoją karierę sportowym okiem i zawalczy rewanż z Cunnem, który będzie o niebo lepszym pojedynkiem i sportowym widowiskiem, bądź niech zawalczy w ciężkiej ale z kimś na przyzwoitym poziomie. Andrzej jest naszym najlepszym ciężkim i takim go zapamiętam. Dawał nam niesamowite emocje, na jego pojedynki połowa Polaków wstawała nad ranem! Nie ma sensu rozmieniać bogatej kariery na drobne, hajsu podobno Andrzejowi nie brak więc ring to nie miejsce na wyjaśnianie sporów i niedomówień tym bardziej nie w tym wieku i nie w tym stanie w jakim jest Andrzej !

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Podpisuję się całkowicie,z resztą jak zwykle pod jarzynkiem.W głębi duszy liczyłem że do tej walki nie dojdzie,skończy się na kilku plotkach,buńczucznych wypowiedziach Gołoty i Adamka,w celu podbudowywania własnego ego i gry psychologicznej pod tytułem "Który z polskich bokserów jest lepszy?".Jednak wszystko wskazuje na to że ten bezsensowny pojedynek odbędzie się,a wynik jest jasny-nie wygra ani Andrzej ani Tomek,obaj przegrają,wygra kasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Szkoda, wielka szkoda. W uczuciu zniesmaczenia będę oglądał ten pojedynek, gdzie okładać się będzie dwóch moich rodaków. Jak słusznie wspomniał BokserWWA obaj są dla mnie przegranymi. Nawet jeśli są to duże pieniądze, taki pojedynek nie powinien mieć miejsca. Uwielbiam Andrzeja, jego walki, jednak nie ma atutów w pojedynku z Adamkiem. Mam tylko nadzieję, że ta walka nie skończy się przed czasem, bo nie mam ochoty oglądać ani jednego, ani drugiego na deskach...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Adamek na punkty albo Golota przez KO. Trzeciej opcji nie ma...

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Niestety Andrew wielokrotnie udowodnił, że nie wie kiedy przestać, co sprawia, że boję się o niego Być może chce coś na siłę udowodnić. Być może Adamkowi wydaje się, że po jego truchle wyżej zajdzie. Obaj grubo się mylą. Jedynym beneficjentem takiej walki będzie Solorz.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenia w głowę po jakimś czasie niszczy mózg

Następny temat

TAEKWONDO SIŁOWNIA I ODŻYWKI

WHEY premium