SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From zero to... Masowanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8384

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Będzie dobrze

Na początek walnąłbym ogólno rozwojówkę 3 razy w tygodniu.
Mam nadzieję że sezonowiec nie jesteś , i po wakacjach też
będziesz tyrał.
Leć na suchara przez pół roku i wpierdzialaj dużo , przy takiej budowie szybko masy załapiesz.Po pół roku zafunduj sobie gainera , witaminy i białko.
Ja tak robiłem , małymi kroczkami powoli do celu.

3maj się

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2009-04-13 19:38:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Bezwzględnie sog ! Za 2 latka będzie ok ! W pewnym sensie to już jutro ! Życzę wytrwałości a wszystko będzie ok !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Dzięki ;)
Nie no, planuję długoterminowo ćwiczyć, bo do wakacji to i tak olbrzymich zmian nie będzie, a za 2 lata to może coś się ruszy . Co do tej odżywki to najpierw postaram się z dietą i zobaczę jakie efekty, raczej zrobię tak jak mówicie i za pół roku może jakaś wpadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
MC nie robię, boję się o kręgosłup.

Hm. Powiem tak, MC rob bo to wazne cwiczenie, tylko ze.. Zaczynaj je od malych ciezarow i powoli zwiekszaj. Na malych ciezarach biedy sobie nie powinienes zrobic. Opanujesz technike i powoli bedziesz kg dokladal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Tak, tylko problem jest z MC... Wstyd się przyznać, ale tak słabo jestem rozciągnięty, że nie pochylę się do tej wysokości by sztangę podnieść z ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
:P:P:P tu się kłania technika :P.


Robisz przysiad (pięty całe czas na ziemi - jak to zrobić? wypinasz tyłek do tyłu :P i samo idzie)... prostujesz plecy tz. ściągasz łopatki do siebie i wypychasz dolną cześć pleców ku przodowi :P i wszystko gra :P.

Rozciągnięcie to tu gra małą rolę ;P... a jeżeli nie chcesz robić mc z ziemi to połóż sobie sztangę na ławkę albo na coś innego zebyś tylko plecami pracował. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Tak, tylko problem jest z MC... Wstyd się przyznać, ale tak słabo jestem rozciągnięty, że nie pochylę się do tej wysokości by sztangę podnieść z ziemi

Boze moj, przeciez przy MC robisz przysiad(i tu rozciagniecie ma male znaczenie). Na prostych nogach nie polecam-bole w odcinku ledwiowym miewalem pomimo w miare dobrej techniki.

Co do kasy, to lepiej zainwestowac w pozadne bialko, niz jesc proch. Poza tym kilo kurczaka kosztuje 13-14zł, to duzo na tydzien powiedzmy? do tego jaja, twarog etc. i duzo lepiej wyjdziesz, niz jakbys jadl bialko z prochu.

Tez jestem na utrzymaniu rodzicow, ale jakos sobie radze. Poza tym, dobrze dobrana dieta wcale nie jest duzo drozsza od przecietnego odzywiania (wiem ze swojego przykladu), a przy takiej budowie ciala bialka spozywaj 1,5g/kg. Im wiecej, tym gorzej dla Ciebie.


Robisz przysiad (pięty całe czas na ziemi - jak to zrobić? wypinasz tyłek do tyłu :P i samo idzie)... prostujesz plecy tz. ściągasz łopatki do siebie i wypychasz dolną cześć pleców ku przodowi :P i wszystko gra :P.

Co masz na mysli mowiac, ze wypycha przednia czesc plecow? Plecy maja byc proste podczas ruchu, wstajac z przysiadu powinnismy rowniez ustawiac plecy do piony (nie odchylac sie do tylu zbyt bardzo). Sztange prowadz blisko nog, by nie byla przed barkami. Ruch ma byc w miare naturalny.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-04-13 21:15:27

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema
tez bym poradzil na poczatek na wprowadzenie jakas ogolnorozwojowke,zacznij jesc DUZOOO bo bardzo chudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
planuję długoterminowo ćwiczyć, bo do wakacji to i tak olbrzymich zmian nie będzie

Początki zawsze są najlepsze, więc mile sie zaskoczysz Ja w wakacje zacząlem z 27 w reku i po mialem juz 31 I to bez zadnej diety i z gównianym planem, a genu do siłowni nie mam dobrego. Nie wiem jaki Ty masz organizm, ale jak się posłuchasz chłopaków, dietę ułożysz, dobry trening to będzie z Ciebie chop
Pozdro, będe wpadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja w wakacje zacząlem z 27 w reku i po mialem juz 31

Naucz mnie jak zrobic 4cm w kablu w 2 miechy, bez diety i dobrego treningu. Ale ogolnie kolega ma racje. Na poczatku w miare szybko widac efekty.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co poprawić (klatka)

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium