SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From zero to... Masowanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8380

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 151
Jestem bardzo ciekaw jakie osiągniesz rezultaty w ciągu roku.
Będę zaglądał i trzymał kciuki

Pozdros!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Tylko nie do końca rozumiem, jak mam rozkładać ciężary na te ćwiczenia, mógłby ktoś wytłumaczyć?

Zajrzyj do mnie. Sporo gadaliśmy o FBW, również o ciężarach. Może zainteresuje Cię trening który ja wykonuję, według mnie jest łatwiejszy na początek. Decyzja oczywiście należy do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Sam nie wiem, który FBW wybrać :/
Od jutra będą jakieś zdjęcia posiłków, aparat już przyniosłem do domu ;).
Dzisiaj było:
1. 130g płatków owsianych + szklanka mleka + 20g rodzynek
2. 250g ryżu +60g szynki + 60g sera żółtego + warzywa + 20g oliwy
3. Micha zupy kalafiorowej
4. 100g ryżu + 150g cyca + 20g oliwy + kukurydza z puszki
5. 3 kromki chleba razowego z szynką + 2 jajka na miękko
6. Będzie przed snem - 70g twarogu + 30g mleka + warzywka i 2 kromki chleba z masłem.

Tak w miarę trzymałem się już dzisiaj postanowień diety, tylko nie pilnowałem się i coś mało wody wypiłem - chyba ponad 1l.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Sam nie wiem, który FBW wybrać :/

Jak najłatwiejszy. Jeden zestaw ćwiczeń. Np. to co robię ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Okay dzisiaj próbuję ten, ale wydaje mi się strasznie dużo serii

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 5s
Plecy: Martwy ciąg z ławki 5s.
Plecy: Wiosłowanie sztanga 5s.
Klatka: Wyciskanie sztangi na płasko 4s
Barki: Arnoldki 3s
Biceps: Młotki 3s
Łydki: Wzniosy na palce na jednej nodze, 3s
Nogi na ławeczce: 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
Zbyt dużo :P serii:p i ogólnie kaszana ^^ po kiego ci 2 ćwiczenia na plecy??? i na nogi???. Proponuję klatę dać na sam początek, bo w środku po plecach i nogach będzie problem cisnąć na ławeczce wiem po sobie (nie będzie mocy).

Klata: Płaska 3s
Plecy: mc klasyczne! 3s
Nogi: Przysiady 3s
Barki: Wyciskanie sztangi zza karku lub od czoła. 3s

i ogólnie to by starczyło ^^... jak będziesz mieć jeszcze siły to biceps 2s i triceps 2s , jak nie czujesz bólu na treningu to się nie ma co cieszyć ^^ efekty dopiero rano lub późnym wieczorem :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Ci podałem wporzo plan. Naprawde zrobiłem
na nim dobry postęp. Może Tobie też by podpasował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
No ten plan wyszedł z dupy, wcale mnie się nie podobało :/. Może wytłumaczę to też tym, że witaminki się wczoraj skończyły, pierwszy raz silne tabletki na alergię brałem a i wody do szkoły nie wziąłem.... Można tłumaczyć wieloma rzeczami, ale nawet nie dokończyłem treningu, zabrakło mobilizacji. Zrobiłem tylko 4s przysiadów, 4 serie wyciskania, 3s młotków i 3s wyciskania sztangielek na barki.

Btw FenixPL -> W tym planie przeraża mnie to, że trzeba liczyć obciążenia i zmieniać co chwilę, co poskutkuje tym, że gdy mam tylko kilka talerzy + gryf -> razem około 50kg no i sztangielki to będę musiał co sekundę przekładać i latać wkoło tych obciążeń, żeby było k% * CR :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Mam 10% zniżkę na suple vitalmaxu z atleta.pl, jak nie teraz, to za jakiś czas się przydadzą, mógłby ktoś mi polecić jakiś produkt?
http://www.vitalmax.info.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Cholera, ale olbrzymie zainteresowanie :/ No nic, będę pisał. Zły trochę jestem, bo dzisiaj z treningu nici, ważny wyjazd wypadł, ale jutro szkoły nie ma, więc rano trening będzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co poprawić (klatka)

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium