SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From zero to... Masowanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8415

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx normalnie można jak sie ma zerowy staż, jak masz 40 w łapie to w 2 miechy nie zrobisz 44, ale jak jest 27 to 30 spokojnie wbijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Na poczatku idzie szybko do 36-38 cm w bicu pozniej zacyzna sie pod góre ..

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Nad ranem wróciłem z dyskoteki, teraz wstałem, ciężko będzie 5 posiłków wcisnąć. Pierwszy - szklanka kakao, 2 gotowane jajka, 2 gołąbki w sosie pomidorowym. Za godzinkę następny posiłek, o 16 przedtreningowy i około 17 będzie trening. Na przedtreningowy starczy kostka twarogu, szklanka mleka i dwa jajka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
:)

Na przed treningowy to raczej dużo węgli :P, przecież organizm musi mieć z czego wytowrzyć energię do podnoszenia ciężarów :D... Na samym twarogu, mleku i jajkach ;P Rzymu nie zbudowano :].


Przed trening to proponuję:

Kasza + kurak lub inne białko (białko w sensie zwierzęcym :P , nie nabiał chociaż to też ze zwierzyny ;D) + trochę tłuszczu typu jakaś oliva... ino łap za michę i wcinaj :P...

Posiłki także polecam rozłożyć w czasie odpowiednio... tak mniej więcej co 3-4h jeden posiłek. Pzdr.

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-04-14 14:09:46

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-04-14 14:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
No rozłożyłbym, tylko dzisiaj taka wyjątkowa sytuacja xD Okay to na przedtreningowy wrzucę woreczek ryżu (kasza niezbyt) i 150g cyca, do tego łyżka oliwy. To kiedy mam tego białka dostarczyć jeszcze? Przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
Posiłek przedtreningowy o 16 trening o 17 ... Zakładam że o 16 zaczynasz jeść go kończysz mniej więcej o 16:25 ;P przynajmniej mi zawsze zajmuje 25 minut zanim opróżnię miskę. 35 minut na przetrawienie za mało ;P... będziesz napęczniały na treningu ... a mi w takim stanie źle się ćwiczy. Proponuję zjeść ten posiłek o 15:30 :P. Pozdro.

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-04-14 14:14:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
U mnie oszamanie miski z 10-15 minut zajmuje, zalezy co jem. Jedz tak zeby skonczyc okolo godziny przed treningiem.
W dni takie jak dzis, ze pozno wstales te 5 posilkow rozloz sobie na mniejsze, lepiej 5 mniejszych niz 3 wielkie, takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Okay, dzięki ;) Btw sogi rozdane.

edit: Dzisiaj pierwszy fbw, wypróbuję ten (http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=149) bo w sumie najbardziej mi odpowiada. Jak coś to w czwartek na 15-10-5 Wodyn'a, gdy już sobie ułożę.

Zmieniony przez - Manuelo w dniu 2009-04-14 15:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Po treningu już, padam wprost. Wszystko extra, ale zbyt dużo czasu to zajmuje :/. W weekend - nie ma problemu, ale w tygodniu 2 godzinki to za dużo. Poza tym czuję, jak mnie palą mięśnie. Klatka - okay, brałem 27, potem 32 kg na płaskim, francuskie wyciskanie sztangielki - też 10 kg, lajt, biceps - 20kg na sztandze, coś niedużo, ale na następny trening może więcej założę. Najgorzej z barkami, to już tragedia... Nie lubię ćwiczeń na tę partię, wyciskanie sztangi zza głowy - 12 kg . Muszę w FBW oprócz dużych mięśni kłaść nacisk na barki, bo póki co - nie jest dobrze. Przysiady - 30kg, "dzień dobry" i wzniosy ze sztangą na ramionach to samo. W sumie nogi bez większych problemów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co poprawić (klatka)

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium