SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From zero to... Masowanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8381

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki produkt Ci można polecic?

Oczywiscie w Twoim przypadku gainer.

BTW w tym moim planie chodzi Ci o % maksa? W cale to nie jest konieczne. Jako, że to dopiero Twoje początki z siłką to i tak będzie szło. Był to mój pierwszy plan FBW i nie wiedziałem jak sie do tego zabrać. Ale w końcu zacząłem wszystko zapisywać w zeszycie. Najpierw zacząłem od mneijszego ciężaru i co tydzień dokładałem 2kg.

EDIT: Ale ten gainer tez narazie zbędny. Jak masz dietę to będziesz masował i tak. Tylko ją trzymaj. Gainer potem. Ale to jedyna odżywka jaką można Ci polecic.

POZDRO

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-04-30 18:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Dzięki ;)
Na razie czuję po sobie, że coś tam odrobinkę idzie w górę, więc gainera jeść jeszcze nie będę. Mam kolegę, który z pół roku ćwiczy na siłce, ale bez diety/supli i nawet 1kg nie skoczył mu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Był długi weekend, kończy mi się jutro, bo są matury i dopiero w środę idę do sql -> był też wyjazd do rodziny, nie było siłki, diety nie było, kilka dni normalnego jedzenia. Od jutra powrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Okay trochę za długo pospałem, jeden posiłek mniej wpadnie. Śniadanie o 12:30 - 140g płatków owsianych, 40g rodzynek, 20g orzechów włoskich, 200ml mleka -> zmiksowane. Razem 876kcal. Zaraz przedtreningowy - 70g makaronu pełnoziarnistego Lubella, 50g twarogu, 30g rodzynek, do tego wkroję z 60g jakiejś szynki. Razem około 400/500kcal. Zaraz po treningu będzie banan zmiksowany z mlekiem, po godzince ryż z kurakiem i warzywkami Aż mi ślinka cieknie jak sobie pomyślę.

edit: Zastanawiam się, czy wprowadzenie biegów w dni nietreningowe przeszkodziłoby w nabieraniu masy?

Zmieniony przez - Manuelo w dniu 2009-05-05 16:51:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
przy takiej diecie wydaje mi się, że zaszkodzą ;P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
No długi weekend był, to ciężko było dietę utrzymać - wyjazdy, domówka itp. Chodzi mi przy trzymaniu dość dokładnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 60
No wszystko pięknie ale.. zapomnij o diecie ;) Zrób sobie przysługę i nie wprowadzaj diety bo według mnie Twój organizm tego nie potrzebuje, uważam, że tylko możesz sobie zaszkodzić ewentualnym nie dostarczaniem odpowiedniej ilości energii produktami skąpo energetycznymi. Jesteś zdrowy, nie masz żadnych schorzeń lub problemów z organizmem, które by wręcz wymuszały wprowadzenie diety dlatego jedz co Ci matka na talerz nakłada. Prawda jest taka,że pod wpływem wysiłku fizycznego Twój organizm z tłuszczu wytworzy niemal wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Zalecenia typu jedz dużo białka i dużo węglowodanów są dla Ciebie jak złamany zet..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Wszystko super, jednak dietę zalecają na forum tacy, co mają czym się pochwalić, a Ty bez obrazy, ale masz napisane 2 posty i zero danych w profilu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fidelson zayebałeś jak łysy warkoczem o kant kuli.

Bez dietki nie ma sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Gdzie się podziewasz? Co z dziennikiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co poprawić (klatka)

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium