SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

From zero to... Masowanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8385

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 151
Trzymam kciuki chłopie.
Z chęcią będę wpadał i oglądał Twoje postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Dzięki ;)
Właśnie skończony trening. Kurczę, niby jestem styrany, ale nie czuję przesadnego zmęczenia mniejszych grup mięśni. Tak powinno być przy FBW? Btw. dieta trzymana, teraz miks banana z mlekiem, za pół godzinki kurak z ryżem, oliwą i warzywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dawaj oliwy do potreningowego posiłku. Musisz unikać tłuszczu po treningu.
Dopiero na noc z twarogiem daj z kieliszek oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Nie dawaj oliwy do potreningowego posiłku. Musisz unikać tłuszczu po treningu.
Dopiero na noc z twarogiem daj z kieliszek oliwy.


Hm darkthorn mi zapisał 5g oliwy w potreningowym W sumie to pewnie wielkiej różnicy te 5g w tę czy we w tę nie czyni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale posiłek po treningowy powinien się szybko strawić. A oliwa to spowalnia. Chyba dobrze rozumuje. Lepiej daj te 5g w jakims posiłku przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Z samopoczuciem lipnie, trochę mi niedobrze i nie wiedziałem dlaczego ;P. Teraz przypomniało mi się, że wśród normalnych posiłków typu płatki owsiane z mlekiem, rodzynkami i orzechami czy też ciemny chleb z serem i szynką wkradła się hot-dog z cebluką i musztardą never more
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ja tez trzymam kciuk, masuj masuj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
No dzisiaj tak średnio z dietą, bo lekcji mniej było, inny plan dnia i wyszło tak, że wsunąłem zaledwie 140g płatków owsianych z mlekiem na śniadanie, kanapkę z szynką, potem 250g ryżu z warzywami i zaraz będzie dorsz zapiekany w sosie cebulowym I ofc ryż do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 758
Dzisiaj od rana weszły: szklanka płatków owsianych + mleko + rodzynki, potem ryż z warzywami+surówka+trochę dorsza, teraz wchodzi 50g ryżu i ze 3 bułki wsunę z szynką i serem.

Btw. Ile waży szklanka płatków owsianych? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
100g albo 125g

<THE GREAT!>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co poprawić (klatka)

Następny temat

Rozstępy

WHEY premium