SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elitarny spam Juniora SFD vol.2

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale jakbym ja to zrobił to i tak byłyby pretensje ze zamiast pomagać to "marnuję siły na trening, a przecież taki super trening mam na działce". Więc fakt że pojechałem jak padało, ratuje mi dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Rodzice fundują Ci siłownie na działce za darmo a Ty jeszcze marudzisz...

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Zrozumiałem, że fundują mi siłownię i ja takie WTF nigdy mi nie dołożyli grosza do supli, czy karnetu . A fakt, w polu zap*****lam za darmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ogarnia ktoś tutaj temat e-czytników?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 497
Jest duża różnica pomiędzy przysiadem ze sztangą a z hantlami ? - W sensie : 50 kg ze sztangą = 50 kg z hantlami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 497
Czemu niby inne ćwiczenia? Zakres ruchu jest przecież ten sam tylko zamiast na barki zakładać sztangi, to hantle w dłoń. Mógłbym ktoś mi to jaśniej wytłumaczyć ? :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kurna, 15:10 a ja dziś zjadłem 400kcal... Zdechnę zaraz a mamuśka kurczaka dopiero za godzinę przywiezie -_- pusta lodówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ImK: z tego samego powodu, z którego wyciskanie sztangi to inne ćw niż wyciskanie hantli, albo fronty vs przysiady. No po prostu inne ćwiczenie, inny kąt atakowania mięśni, zakres ruchu jednak mimo tego co mówisz, trochę inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Przysiad z sztangielkami jest ćwiczeniem uzupełniającym dodatkowym, a przysiad ćwiczeniem głównym, wielostawowym angażującym więcej jednostek motorycznych. Ruch z sztangielkami jest dużo krótszy, gdyż ograniczają Cię trzymane w rękach sztangielki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja, cardio

Następny temat

Cwiczenia na górne partie mięsni.

WHEY premium