SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEKTY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem ciekaw jak długo czekaliście na swoje pierwsze porządne efekty w postaci masy mięśniowej, chodzi mi o moment w którym patrząc na was można było powiedzieć ze chodzicie na pakernie lub w ogóle w jaki kolwiek sposób ćwiczycie. Jestem tego bardzo ciekaw jako że jest początkujący. Za odpowiedzi z góry wielkie dzięki!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja efekty miałem po 3-ech miesiącach. wcześnie zacząłem koksować, dlatego szybko byłem coraz większy, większy i większy...

arturos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-1,5 roku

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
po sobie trochu efektow tak po 10mc ale to tak troszku
wszystko zaczyna sie potem :)




Pozdrawiam

" a może tak bez motta ??? "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
po 2 latach


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
6 miechow... juz bylo widac ze cos robie ale tylko jak bylem bez lub w koszulce na ramiaczka. Po kolejnych 6. Juz golym okiem widac ze pakuje? tak mowia ludzie. bardziej mowia ze koxowalem. Ale to chyba komplement dla naturalnego ? Teraz minelo jakies 3 miechy. Od 2 chodze znowu na siolownie z prawdziwego zdazenia. Tak cwiczylem w domu ( nie to ze nie mialem sprzetu! mialem go od gromca ale glownie wolne ciezary) No i moge powiedziec ze ruszylo wszystko jeszcze szybciej! dzieki maszyna i wyciaga moje skrzydelka, Tricepsy i reszta bardziej sie dopelniaja..

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie w mlodosci kazdy mowil "jak na swoj wyglad jestes bardzo silny" za cholere nie moglem nabrac masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
2 lata

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
ja jeszcze nie widzę efektów

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561


Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563


Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
ja po 4,5 roku treningu zaczynam cos tam zauwazac ;))

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiętki - prawidłowe wykonanie

Następny temat

HMB i L-karnityna, jak cwiczyc?

Wiecej