SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTWY CIAG - EFEKTY POPRZEDZONE KATORGA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7475

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Ostatnio za namowa kumpla postanowilem ostro sie wziac za martwy ciag...najlepszy jest na ugietych nogach przy treningu plecow...juz po tygodniu widze taka ruznice w samopoczuciu ze to jest po prostu poezja...probowalem lzejszym ciezarem kiedys, ale dopiero jak dolozylem do sztangi czuje zakwasy na calym grzbiecie...


a pytanie do Was...robicie to cwiczenie ?

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem wiem i tak też robiłem . Ale mi to bardziej wchodziło na plecy niż na dwugłowe . Chociaż i tak najlepiej działającym na mnie ćwiczeniem poruszającym te dwie grupy było unoszenie tułowia leżąc na ławce (z zablokowaniem nóg przez biurko w okolicy kolan) twarzą do ziemi . To mnie potrafiło tak napompować że siemasz wojtek . czasem nawet nie mogłem zrobić 15 powtórzeń z samym ciężarem ciała ... I nie wiem jak przy zwykłym martwym ale przy martwym na prostych nogach koniecznie trzeba się troche porozciągać

"Demon to some , angel to others ..."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tylko wiesz-z głową-łatwo o spore kłopoty-jeśli sie zanadto "rozbujasz" z ciężarami.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
wiem wiem michail...nakladam od 60 do 80kg i jazda z tym koksem...wolno i pod kontrolatak zeby bolaly miesnie a nie kregoslup

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
MISOO JA TEŻ DOŁOŻYŁEM PARE KILO I JEST NAPRAWDE SUUPER TEŻ CZUJE TE ZAKWASY CZUJE SIĘ TAK JAK BYM BYŁ ZE STALI

mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
dokladnie...

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
podczas budowania masy i sily OBOWIAZKOWO. Na wytrzymalosci probowalem ale niewychodzi (15 powt i 1 min odpoczynku)

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wytrzymałość+M.C= sporo szans na kontuzję-niestety grzbietu nie oszukasz-musi być troszke odpoczynku-i to jeśli nawet nie dla mięśni,to dla kręgów.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak...wytrzymalosc odpada...ja robie ok 3 min. przerwy nawet i 10-8 powt...roznie zalezy jak jestem wypoczety...

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja stosuje tez w formie wytrzymalosciowej. Obecnie wlasnie robie ok 20 powtorzen, kwestia jest tylko dobrego skupienia sie nad forma i kontrolowanie krzywizny plecow, sciagnietych lopatek, wyprostowanej glowy itp.
To jest moje ulubione cwiczenie i nigdy nie nabawilem sie kontuzji plecow od tego cwiczenia. Mialem od 'dzien dobry', przysiadow, ciagow w opadzie i innych ale w martwym nigdy. Trzeba sie tylko nauczyc go wykonywac a bardzo duzo osob wykonuje go zle, a przeciez tak naprawde to cwiczenie jest bardzo podobne do przysiadu a wiekszosc osob wykonuje go w sposob pomiedzy martwym na prostych nogach a forma prawidlowa.
Moim zdaniem najlepsze cwiczenie budujace prawie cale cialo dzieki czemu doskonaly skladnik treningu typu 3x3 (a'la Matt Brzycki) - super anaboliczno-wydolnosciowy program.
Jednego co trzeba unikac to powtorzen negatywnych i braku kontroli w fazie negatywnej, bo
to przewaznie w tej fazie pojawiaja sie kontuzje.

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tak...martwy na ugietych nogach buduje praktycznie caly tyl-od lydek do szyji...

bst: mozesz wytlumaczyc jak ty robisz ciag skoro jest podobny do przysiadow wg Ciebie?

"Latwiej Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martwy ciag rules to moje ulubione cwiczenie

Pozdrawiam
Szyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie zębate

Następny temat

pupa+uda

WHEY premium