SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Red fitness w Swarzędzu, cena niezła ale na brak klientów nie narzekali, wręcz przeciwnie, czasem był niezły tłum. Ale też świetna kadra trenerska, z kilkunastu trenerów każdy z indywidualnym podejściem, bez zlewania ludzi i zawsze można było liczyć na jakieś rady i pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POszukaj w innych miejscach normalna cena to tak z 70-90zl, a w jakichs mniej popularnych, czy piwnicach wejscie jeszcze taniej dostaniesz ;)


Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563


Wczorajszy, trening, z przyczyn technicznych wpada dziś. Myślałam, że umrę, miałam ochotę napisać, że rzucam to wszystko, zamknąć wszystko i wyjechać z kraju, byłam zmordowana jak wieki temu na personalnych. No ale nie mogę zawieść siebie i trenera, tak łatwo nie damy konkurencji za wygraną, drugi raz taka szansa może mi się nie trafić a im szybciej zacznę.. Przechodząc do sedna

Martwy ciąg sumo: 10-8-8-6
Swingi z ketlem: 3x20
Goblet Squat: 3x20
Przysiady bułgarskie: 3x16
Wznosy bioder z ciężarem: 3x20
Wykroki chodzone: 2xmax
Spięcia brzucha: 3x12
Scyzoryki: 3x12
Plank: 3xmax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dzisiaj czułam wczorajszy trening, zresztą już podczas treningu czułam, że to jest to :D czworogłowe czuć cały czas. Plus wybrałam się dziś na wuef, jak zawsze ćwiczenia byleby się nie zmęczyć ale i tak przy pseudosiłowym z pseudoobciążeniem poczułam plecy i przy ambitniejszym rozciąganiu było ogień :D

Zamiast wychodzić na autobus jadłam jeszcze śniadanie (kocham), pojechałam kolejnym i przynajmniej większa motywacja do szybszego pokonania pieszo tych 3km (zdążyłam!!)







Wyciskanie sztangi leżąc: 12-8-8-6
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia: 12-8-8-6
Odwrotne wiosłowanie: 12-max-max
Arnoldki: 3x12
Unoszenie sztangielek do boku: 3x12
Uginanie przedramion z sztangą: 3x12
Odwrotne pompki: 3x12







Ech czekam, właściwie to pracuję, na ten moment kiedy nie będę czuć i widzieć tego fatu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten wczorajszy trening wygląda niezle :D
I śniadanie dzis też niezle haha :D Wygląda na wielką miche, ale patrząc po kcal chyba norma :D


Masz jakis konkretny okreslony cel? Tzn. ile chcesz schudnąc, albo do jakiego bf zejsc?
Czy moze redukujesz, az będziesz zadowolona? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Czesiek43
ten wczorajszy trening wygląda niezle :D
I śniadanie dzis też niezle haha :D Wygląda na wielką miche, ale patrząc po kcal chyba norma :D


Masz jakis konkretny okreslony cel? Tzn. ile chcesz schudnąc, albo do jakiego bf zejsc?
Czy moze redukujesz, az będziesz zadowolona? ;)


Śniadania lubię najbardziej bo owoce i na słodko, plus jeszcze ciepłe a i tak po takiej ilości zostaje niedosyt :D
Myślę, że do 50kg można by zejść ze spokojem przy zmianie składu ciała. Ta redukcja to dopiero pierwszy przystanek, na niej się nie skończy a kiedyś (cała lata przede mną, ale myślę, że zdecydowanie szybciej da się to zrobić) chcę mieć kratę na brzuchu, nie tylko, żeby był chudy tylko odzwierciedlenie pracy, którą w to włożę :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dzisiaj rest, wczesniej dzien bez treningu dla mnie czy jakiejkolwiek aktywności to była męka a dzisiaj jestem za to wdzięczna. Późny powrót do domu i ogólne wyczerpanie aa. Mam najbardziej idiotyczne sny - co parę tygodni śni mi się, że jem jakiegoś pączka, tort itp (nawet nie lubię) całkiem nieświadomie i niespodziewanie przypominam to sobie w ciągu dnia i z szybko bijącym sercem zastanawiam się, czy mi się to śniło czy może naprawdę tak było :D tym razem w czasie tego jedzeniowego koszmaru usłyszałam głos gdzieś z góry (czyżby Popuri) każący mi przestać, mam dość swojego wewnętrznego ja.




Na fotce 3 pierwsze posiłki. Dzisiaj miałam rano czas pogotować :D chyba nikt nie zakwestionuje robionej rano miski z taka z wczorajszego wieczora z lodówki (niestety jutro tak bedzie :()
Wysłałam to zdjecie kumplowi i zapytal czy to moje posilki na caly dzien. To bylby koszmar bo to ledwo ponad polowa :D Minuta ciszy dla wszystkich odchudzajacych sie dziewczyn, ktore w ramach diety jedza dziennie 900kcal a jako posilek traktują owoc, powaznie to byłby koszmar spędzić cały dzień na prostych węglach i jeszcze tak obciętych. Tymczasem wracam do robienia szamy na jutro i nauki na sprawdzian z polaka (trudne zycie licealisty) :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
Posiłki wyglądają super! Powodzenia ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

Następny temat

Dziennik konkursowy - Munga i Marian

WHEY premium