SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie musi pisać :)
po co to komu wiedzieć, raz że ciężar nie obrazuje w żadnych stopniu ćwiczenia bo różny TUT moze być,
dwa że w tym sporcie nie ma on znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
A po trzecie jest tak mały że żenada Dzisiaj jechałam do miasta i miały być rolki. Asfalt śliski ale co tam. I super wielki odcisk aż do mięcha ale to też da się przeżyć. Jednak po przejechaniu 4km domsy od pasa w górę po wczorajszym treningu tak dawały o sobie znać że dalsza jazda była bez sensu. 4km wpadły tylko Później jechałam w kierunku centrum a przecież dzisiaj mecz Tramwaj zaczął się zapełniać, masakra, skandowanie 'kolejorz' jeszcze sympatyczne, ale sączenie piwa i niewybredne komentarze w moim kierunku już były żenujące. Wygramy czy przegramy przez centrum i tak przejdzie burza a jak zawsze za straty zapłaci miasto. Mimo wszystko oby wygrana była nasza


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie komentarze? "k***a ale dobra dupa?" Mistrza mamy, hura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Taa, tego typu :p Musieliśmy wygrać bo "majster tylko jeden" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
popuri
Nie musi pisać :)
po co to komu wiedzieć, raz że ciężar nie obrazuje w żadnych stopniu ćwiczenia bo różny TUT moze być,
dwa że w tym sporcie nie ma on znaczenia


Wiem, że nie musi i tylko od niej samej zależy czy napisze, ale nie mówiłam do Ciebie, to po co się wtrącasz ? - Interesuje mnie jakim obciążeniem operuje. Śledzę dziennik i ciekawi mnie jak przebiegał trening oraz czym wykonywała dane ćwiczenie. To co napisałeś swoją drogą, a to co chciałabym wiedzieć - swoją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No właśnie, nie od Niej tylko zależy :)
Spoko, myślę że to żadna tajemnica jakim ciężarem operuje, tylko ty napisałaś w trybie oznajmującym czy rozkazującym " pisz "
A nie musi, a ja uważam że to znaczenia nie ma, bo nijak obrazuje ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Jak już tak szukamy dziury w całym, to oznajmiam w trybie oznajmującym, że ja zdanie rozkazujące zamykam znakiem interpunkcyjnym jakim jest wykrzyknik. Jednak skoro uważasz, że nie jest to tajemnicą, to zupełnie nie rozumiem po co ta cała afera i mieszanie polonistyki ze sportowym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ale się spinacie ;) Niech Kasia zdecyduje czy będzie pisać ciężar czy nie. Chociaż czasami dobrze jest patrzeć, czy robi się w tym kierunku progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Oj Jula... :) Ja nie widzę problemu w tym żeby pokazała na jakim ciężarze trenuje, ale jeżeli to jest takim problemem i trener prowadzący się nie zgadza, bo przecież "nie od Niej tylko zależy" czy będzie pisała obciążenie w danym ćwiczeniu, to przecież nic na to nie poradzę. Ja się nie spinam, ale ktoś tu robi z igły widły Sama jestem ciekawa jak przebiega postęp w wykonywanych ćwiczeniach, ale skoro jest to tajemnicą to trudno - nie dowiem się :) Może kiedyś Kasia sama zdecyduje się wrzucić dokładną rozpiskę wraz z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Rany jaka dyskusja Na razie wszędzie z sztangą w końcowych powtórzeniach zaczynam dobijać do 20kg więc mało imponujące ale póki co jak na mnie to na tyle dużo, że odczuwalnie. Jak skończy się zapieprz z nauką to podjadę do decathlonu po 20kg na przyszłość. Zobacze jak z tym obciążeniem będzie, póki co dodawanie wpisu i tak jest trochę czasochłonne a jeszcze musiałabym dopisywać ciężar. Ogarnę wszystko za 1,5 tygodnia jak już się skończy wkuwanie bo i tak jestem ze wszystkim w plecy, nie wiem czy skupiać się na rozszerzeniach, głupio olać inne przedmioty i od września muszę mieć listę priorytetów. Właściwie to od lipca zacznę bo ani się obejrzę i matura. Doba jest stanowczo za krótka, wszystko mi leci od posiłku do posiłku, dojazd do szkoły 1,5h w jedną stronę, remont to porażka, to, że wybrałam szkołę tak daleko też było chore. No ale byleby wytrwać do końca miesiąca.

Truskawek po treningu miało nie być ale akurat był mus i z kaszą jaglaną super smakowały, bo sama kasza sucha a czekałam aż się zrobi papryka. Najbardziej satysfakcjonująca szama po treningu była



Zastanawiałam się, co ten brzuch dzisiaj tak ciężko idzie, a za dużo powtórzeń zrobiłam padał deszcz, przyjemnie się biegało.
Martwy ciąg sumo: 10-8-8-6
Swingi z ketlem: 3x20
Goblet Squat: 3x20
Przysiady bułgarskie: 3x16
Wznosy bioder z ciężarem: 3x20
Wykroki chodzone: 2xmax
Spięcia brzucha: 3x20
Scyzoryki: 3x12
Plank: 3xmax

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

Następny temat

Dziennik konkursowy - Munga i Marian

WHEY premium