SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
drogie dzieci, do 28 czerwca godzina 23.59 widze podsumowanie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111364
pop wygrał akcje
żryj i zachwalaj

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
Bo z kobietami trzeba zdecydowanie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Nie było co żreć bo lodówka była pusta fajnie tak nic nie robić do południa. Zdjecie śniadania na snapa i można oglądać bates motel Pojechałam wieczorem do biblioteki, wzięłam rolki, koniec końców nie chciało mi się jeździć bo pogoda obrzydliwa. No ale nie po to jechałam z tymi rolkami i resztą sprzętu, żeby wracać do chaty. Trochę pojeżdżone. Jutro zakończenie roku, później szybko muszę zaliczyć lekarza medycyny pracy bo w sobotę pierwsza (legalna) praca wysłałam paredziesiąt cv na najmniej wymagające stanowiska



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Ech dzisiaj znowu leniwe śniadanie, tym razem z breaking bad po południu dopiero po wymnożeniu czasu na autobus, podzieleniu przez prawdopodobną kolejkę do kas pojechałam po lody do lidla. Ludzi nie było wcale i wylądowałam na przystanku mając 10 minut na bus ale na szczęście upału nie ma :D Będą czekać parę tygodni. Otwieram zamrażarkę, żeby wepchnąć gdzieś te 3 opakowania a tutaj 2 kolejne haha mama powiedziała, że mogę je zjeść. Czuję się głupio mówiąc, że "no ok, ale za miesiąc" (właściwie to może za dwa). Chyba i tak owinę wszystkie opakowania siatką i podpiszę bo jeszcze ktoś by je nieopatrznie zezarł do tej pory
Trening - masakra. Chyba przed "tymi dniami" bo chwilę kręciło mi sie w głowie, mięśnie paliły a jak biegałam to w ogóle myślałam że zwrócę wszystko razem z jelitami. Ponad godzina czucia się jak ostatnie g**** no ale nie miałabym już kiedy w tym tygodniu nadrobić + ostatni trening nóg przed podsumowaniem. Mam nadzieję, że jutro będzie ok.




Martwy ciąg sumo: 10-8-8-6
Swingi z ketlem: 3x20
Goblet Squat: 3x20
Przysiady bułgarskie: 3x16
Wznosy bioder z ciężarem: 3x20
Wykroki chodzone: 2xmax
Spięcia brzucha: 3x12
Scyzoryki: 3x12
Plank: 3xmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Które smaki polecasz lodów? Zaczaiłem się na to osławione masło. Do tego czekolada na 100%. Coś jeszcze warte uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jak ja lubię czytać te twoje wpisy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Munga - masło i ciasteczkowe wymiatają bo spore kawałki tych dodatków, orzechowe (zielone pudełko) z karmelem też są niczego sobie. Zostają jeszcze bodajże truskawkowe i sernikowe, ale nie próbowałam.
FiQus - teraz mi głupio jak sobie uświadamiam, że to co wypisuję ktoś jednak czyta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Zakończenie roku - oczywiście musiało się opóźniać, jakieś zbędne gadki też były i tylko czekałam żeby się wyrwać. Cholera, powinnam w tym momencie chyba oblewać wakacje? Jutro wstaję o jakiejś 7 bo zabawa w hostessowanie. Nie chce mi się cholernie, szczególnie jak uświadomiłam sobie, że spędzę 8h bez słuchawek czy książki. 8h łażenia i wciskania syfu ludziom. Jeszcze robienie makijażu i ładne uśmiechanie się. Masakra. Obym miała jakąś 15 minutową przerwę, żeby coś wszamać. I nie pomyślałam o tym, zeby zrobić większy omlet z bananem bo łatwo wejdzie. A co tam - worek ryżu i 150g kurczaka z warzywami. Za nic tyle na raz nie zjem.
Ćwiczyć też się nie chciało, niech w końcu pogoda będzie. Po bieganiu jak siadłam to uczucie lekkiego prądu w nogach potruchtałam dziś przez główną ulicę i yay, prawie nikogo nie było.
Zaraz odcinek breakin bad i chyba już pora spać będzie




Wyciskanie sztangi leżąc: 12-8-8-6
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia: 12-8-8-6
Odwrotne wiosłowanie: 12-15-max
Arnoldki: 3x12
Unoszenie sztangielek do boku: 3x12
Uginanie przedramion z sztangą: 3x12
Odwrotne pompki: 3x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ważne że wakacje już mamy :D Ciekaw jestem twojej rozpiski na podsumowaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

Następny temat

Dziennik konkursowy - Munga i Marian

WHEY premium