SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Kurier z ubraniami dzwoni o 12, że może być między 12 a 14 a inaczej to odbiór osobisty. AA na pewno o tej porze będę w domu ale siódemka zawsze beznadziejnie dowozi. Dobrze, że chociaż odebrać mogłam w miarę bliskiej części osiedla. W ogóle dziwna sprawa, że na co dzień wolę czarne i ciemne ubrania ale na trening wszystko mam w oczoj**nych kolorach na co dzień to z domu bym tak nie wyszła



To uczucie kiedy biegniesz dłuższą trasę bo starą zrobiłeś za szybko i dobijając czas z uśmiechem patrzysz na ekran a endo straciło w międzyczasie rozeznanie i na liczniku widnieje mniej niż kilometr chciałam garmina na urodziny to ojciec po ogarnięciu tamtego modelu mnie wyśmiał i powiedział, że mogę tańszego poszukać a tak w ogóle to srajfona mogę w prezencie dostać. w dupę z parę razy droższym telefonem (doceniam go i tak najbardziej na rynku) no ale klasyk :\ to samo z matką - bez problemu da mi kasę na pizzę, czy czekoladę ale jak mówię, że muszę zrobić zakupy jakieś większe, bo masło orzechowe się kończy i kakao i makaron żytni to zaraz się zaczyna przeżywanie. Tylko, że tamto żarcie schodzi mi miesiącami a 30 dychy na pizzę to jeden obiad.
Wyciskanie sztangi leżąc: 12-8-8-6
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia: 12-8-8-6
Odwrotne wiosłowanie: 12-15-max
Arnoldki: 3x12
Unoszenie sztangielek do boku: 3x12
Uginanie przedramion z sztangą: 3x12
Odwrotne pompki: 3x12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Środa - przyszedł czas na rolki :D 3 okrążenia jeziora, po dwóch już nie dawałam rady, jest trochę momentów wjeżdżania na górki, że tylko siłą nóg 1km/h się wdrapuję Zaczepił mnie jakiś facet na rowerze, ale rozmowa się nie kleiła i na szczęście dał sobie spokój. Nie na długo, pół okrążenia później jechał obok mnie i nie poddawał się w pytaniu, czy wyjdziemy na herbatę a rozmawiało się słaaabo. Jednak pozostanę w targecie kolesi przed 30 chociaż mogłam rozważyć propozycję - jest chirurgiem
Poza tym w szkole dzień sportu. W końcu miałam czas przeczytać książkę. Całe 3,5h przesiedziane w klasie :p






Zmieniony przez - maid w dniu 2015-06-19 11:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Wczoraj nie czułam nóg po tych rolkach (już polecenie z góry, że tyle nie jeździć ). Myślałam nawet o przełożeniu treningu. A rozgrzewka to już w ogóle nogi, plecy.. rozważałam rzucenie tego w cholerę. Przeszywający ból sprawiał mi taką przyjemność, że wykroków było więcej niż zawsze, planki dłuższe :D I nawet bułgary nie były takie straszne. Jedynie o cardio wolałam nawet nie myśleć ledwo wyszłam z domu zaczęło padać i zapowiadało się na niezłą ulewę. Nie wróciłam się po bejsbolówkę a zaczęło lać biegłam i nawet nic nie widziałam, kiedy się dało z zamkniętymi oczami już przestałam czuć jakikolwiek ból, puste ulice, półmetrowe kałuże, atlantyda w butach - lepiej być nie mogło. I szczęśliwa zrobiłam całą trasę, mega motywacja od wczoraj :D ale dzisiaj nogi już



Martwy ciąg sumo: 10-8-8-6
Swingi z ketlem: 3x20
Goblet Squat: 3x20
Przysiady bułgarskie: 3x16
Wznosy bioder z ciężarem: 3x20
Wykroki chodzone: 2xmax
Spięcia brzucha: 3x12
Scyzoryki: 3x12
Plank: 3xmax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maid
Przeszywający ból sprawiał mi taką przyjemność, że wykroków było więcej niż zawsze


Masochistka nam sie trafiła

Zdjecie nie dziala ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O jakim jeziorze mowa w poprzedniej wypisce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Nie miałam od piatku dostępu do lapka - masakra.
Maksym - malta wiem, teraz masz przed oczyma cudowne parę km asfaltu. Ale o ile dla kolarzy i biegaczy całkiem spoko to na rolki już średniawo.
Wrzucam piątkowy trening i miskę. Weekend rest, miska trzymana i nawet rekreacyjnie nie pobiegałam. Cudowne 2 dni kiedy pierwszy raz cieszyłam się brakiem aktywności. Od dziś tydzień amerykański w lidlu!!! muszę na dniach przejechać się po 2 pudełka lodów, które pewnie zjem w sierpniu dopiero trudno, będą grzecznie stać w zamrażalniku.


Wyciskanie sztangi leżąc: 12-8-8-6
Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia: 12-8-8-6
Odwrotne wiosłowanie: 12-15-max
Arnoldki: 3x12
Unoszenie sztangielek do boku: 3x12
Uginanie przedramion z sztangą: 3x12
Odwrotne pompki: 3x12


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
kurde, które te lody takie dobre w Lidlu? Na całym forum się jarają, jak amerykański tydzień jest w Lidlu. Naprawdę warte zachodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Mega dobre są, jadłam o smaku ciasteczek i masła orzechowego i konkret. W porównaniu z tym co normalnie jest na półkach w sezonie są super, duże kawałki masła orzechowego i ciastek nie jak ściema z daimem czy oreo ze prawie ich nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
A w porównaniu do Häagen-Dazs jak wypadają?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

Następny temat

Dziennik konkursowy - Munga i Marian

WHEY premium