SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy FBW - Bartek_eR

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Ogarniam wszystko;) Dzięki za pomoc. To jakie dokładnie te ćwiczenia? Swingi, high pull, power clean, good morning,tak? Dzień dobry mam opanowany. Popatrzę, wybiorę coś i po wieczornym treningu dam znać.

Pozdro.
B.R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Poniedziałek 2.09.2013

Trening:
Wyciskanie sztangi płasko 5x 12
Military press 5x 10
Francuskie 5x 10
Uginanie ramion ze sztangą 5x 15
Nogi(Prostowanie i uginanie) 5x 15
Pompki(stabilizatory) 3x 10(na stronę)
Prostowanie nóg w zwisie 3x max
Szrugsy 4x 10

AD
Gładko łatwo i przyjemnie:)

Waga:61,5 kg więc utrzymuje się (dla mnie) na niezłym poziomie.
Co do ćwiczenia zastępczego- jeszcze nie szukałem ale dzięki dla "pomocnych dłoni"

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Daj swingi.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Czwartek 4.09.2013
Trening za wczoraj zrobiony dziś. Wczoraj była mała kontuzja.

Trening:
Wyciskanie sztangi płasko 5x 15
Pompki na poręczach 5x 10
Power Clean 7x7
Podciąganie(wąsko) 3x 12
Przysiady 5x10
Uginanie ramion 5x 7-9
Pompeczki(Stabilizatory) 4x10<na stronę>
Unoszenie nóg w zwisie 3x max

AD.
Wybrałem Power Clean. Czy to dobry wybór- wydaje mi się że tak. Nie mogłem znaleźć info na temat swingów(proszę o pomoc). High Pull ćwiczyłem,i nie czuję za bardzo pleców. Bynajmniej tak mi się wydaje. Muszę jeszcze z Good Morning spróbować jutro. Ogólnie podczas treningu wylałem siódme poty jak nigdy(Nie wiem czy kogokolwiek to interesuje:D) Czuję progres siłowy i wizualny. Mam problem-być może to tylko złudzenie- że górne aktony mięśni brzuszka są większe a dolne-mniej. Nie liczę tych dwóch tuż nad przyrodzeniem:D Może mi ktoś powiedzieć o co cmn?

Pozdro
B.R.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie potrafisz tego robić.

Tu masz swingi:




Zarzuć najpierw masy, wtedy się przejmuj pierdołami jak dziwna kostka na brzuchu (nie jest dziwna, po prostu jesteś chudy i nie masz mięśni, dlatego tak to wygląda).

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2013-09-04 23:13:44

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Odnośnie tych kostek na bebzonie to bardzo możliwe, że po prostu masz odsłonięte bardziej te górne części a dolne nieco przykryte fatem bo na pasie więcej sie go odkłada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Rozumiem. Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 704
Poniedziałek 09.09.2013r

Treningi wstrzymane do dowołania.
Powód - ostre zapalenie płuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Zwolnienie od lekarza, albo będzie nagana! xDD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stepper

Następny temat

[Dziennik] Trening Mawashiego - początkujący

WHEY premium