SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Tetiszeri
Tak, byc moze a jezeli sie pocisz to juz na pewno. A chwyt swietnie sie poprawia spacerem farmera. Polecam :)


Dobrze, że wspomniałaś o poceniu. Uzmysłowiłam sobie, ze pije tez mało wody. Na dodatek kupuje źródlaną. Trzeba się na mineralna przerzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejsze posiłki:

1. Kanapki z twarogiem i dżemem porzeczkowym
2. Wafle ryżowe, migdały, owoce
3. Jajka gotowane z pieczywem
4. Kanapki z domowa wędlina i pomidorem, z kieleckim i keczupem+ kostka gorzkiej czekolady

TOTAL: 2042 kcal 86/84/196

Nie lubię takich dni „bezobiadowych” bo chodzę niedojedzona.

Aktywności: rower 15min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejsze posiłki:
Kanapki z wędlina i pomidorem
Brzoskwinie, banan, migdały, wafle ryżowe
Pierogi ruskie
Pasta rybno jajeczna z pieczywem i kiszonym ogórkiem
-trening-
Kurczak z makaronem, bazylia, pomidorem i oliwą+ Bawaria -piwo bez %%

TOTAL 2021kcal 120/58/291

Trening obwodowy:
1.sumo 16kg 12/12/12
2. SL RDL 2x6kg 12/12/12
3. Pompki 7/8/7
4. Wiosło 10kg 12/12/12
5. Biceps 5kg 8/8/8
6. Barki 3kg 15/15/20 zmniejszyłam obciążenie o 2kg stad taka kosmiczna liczba powtórzeń i tempo było szybsze.

+vacuum 1min, latający pies 10x na każda stronę
Klatka okolotreningowo, drążek: brak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Barki lubią czasem taka duża ilość powtórzeń więc nie wyszło źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejsze posiłki:

Płatki jaglane z bananem jogurtem i odzywką
Migdały, jablko, śliwki, wafle ryżowe
Ziemniaki, mięso mielone z szynki z warzywami i pasatą pomidorową
Tortilla z kurczakiem i sałatką coleslaw

TOTAL 1991kcal 159/49/228 - zupełnie nie potrzebnie wcisnęłam odżywkę do śniadania i przebiłam białko. Kilkudniowy bilans powinien być Ok :)

Jestem zdegustowana faktem, że aby uczcić jakąś okazję zazwyczaj robi się to na słodko. Co chwila w pracy, ląduje w socjalnym tort, ciasto, cukierki i inne smakołyki. Kilkadziesiąt osób w biurze, każdy z okazji imienin, urodzin, x-lecia pracy, ślubu, odejścia z pracy, powrotu do pracy z dłuższej nieobecności przynosi akurat słodycze.
Nie mogliby marchewek przynosić?

Poczyniłam zdjęcia i chyba coś tam się ruszyło w łapkach i na plecach. Chociaż w dużej mierze to efekt sprzyjającego sztucznego oświetlenia. Jakby nie było poczułam się zmotywowana do dalszej pracy

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Mnie zawsze irytował brak coli zero na jakichkolwiek imprezach/spotkaniach rodzinnych. Powoli zaczynają myśleć i o mnie to może ktoś kiedyś zrobi tort z marchewek.

Ładny plec!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
U mnie ile cukru by do biura nie przyniesli wszystko zniknie blyskiem. Nawet dziwnymi chinskimi slodyczami ryzowymi nie wzgardza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Pani...troszkę mięska na tych plecach siedzi już. I barki jakie fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Jest co pokazywać Invi

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Mi się bicek i barki najbardziej podobają.
Tylko mi się łopatki krzywe wydają. Masz krzywe plecy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

WHEY premium