SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzięki dziewczyny za wszystkie pomysły.
Jakoś mi się wryło w głowę, po lekturze Pana Venuto, żeby coś z białkiem po treningu siłowym szamać. Dlatego banan czy inny owoc mnie nie zadowalał :)
Ale faktycznie mogę dodać serek wiejski albo do tych moich jogurtów dosypać jakiejś odżywki. Coś wymyślę :)


Dzisiejsze jedzenie:
Kanapki z indykiem (2kromki, zytni razowy) kiwi
Jogurt z owocami (banan 1/2, wiśnie)
Ryba, kasza jaglana (jakieś 70gram- ważonej przed ugotowaniem) + warzywa (szpinak, cebula, pomidor)
Kanapki z indykiem (3 sztuki na żytnim jasnym)
Jajecznica na maśle z 3 jaj z pieczywem ( 2kromki, zytni jasny)


B/T/W = 133/69/244 = 2175 kcal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem bacik potrzebny :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Nooo, dzisiaj to by mi się nie tylko bacik chyba przydał. Dzień masakra pod względem zapału, chęci i w ogóle nastroju. Chyba znam przyczynę więc poprawa na horyzoncie :)

Jedzenie:
Płatki żytnie z truskawakami, miodem i łyżka jogurtu
Jablko
Twarog + Jogurt z wiśniami i bananem - miks, wyszło coś jakby serek homogenizowany, tylko rzadsze bo dolewam wody zawsze do jogurtu.
Migdały (10g)
Ziemniaki z wody z masłem, indyk smażony na o.kokosowym + surówka ze szpinaku, rukoli, jabłka i marchwi z oliwa
-trening-
Kasza jaglana (z wczorajszego obiadu)+ indyk (z dzisiejszego obiadu)

1896 kcal 134/58/210

Czuję się przepełniona. Wszystko przez za długą przerwę w posiłkach od śniadania. Potem mi się skumulowało bardzo. Od obiadu do treningu upłynęło ponad 2h a ja nadal czułam się ciężko. Nie dam rady już dojeść tych 300 kcal. Chybaze lodami :P

Trening:
Przysiady- zaczęłam 16kg 12/10/10 ostatnia seria była z10kg- zeszlam z ciężaru bo jakas masakra była, siły w rękach mi brakowało, nie mogłam dobrze ketla złapać i nie mogłam spiąć brzucha, jak należy (pewnie był za pełny
Wykroki - zaczęłam 10kg 12/12/12 (ostatnia seria 8kg)
Podciąganie na obręczach 14x/10x/12x
Wiosłowanie w opadzie 8/12/11
Unoszenie ramion w opadzie 3kg 10/10/7
Uginanie ramion nad głowa 3kg 10/10/10

Także, poczułam delikatny regres w treningu. Delikatnie mówiąc :)
Nagrywałam troszkę i chyba sama nie chce patrzeć jak to wyglądało :/
Plus taki, ze gorzej być nie może.
Wydaje mi się, ze może mieć to związek ze stresem jaki przechodzę, jako mama oddająca swoje maleństwo do żłobka albo z faza księżyca, Marsa lub innego ciała niebieskiego :)







Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-15 20:44:50

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-15 20:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Moment oddania dziecka do żłobka na pewno jest ciężki. Ja jestem w fazie oglądania żłobków i odwlekam załatwianie tego jak tylko mogę bo jak patrzę na zdjęcia tych dzieci to sobie nie wyobrażam swojego młodego oddać :P Więc jestem z Tobą.

Wiesz w stresowych okresach to to, że miałaś ostatnio dietę redukcyjną też nie pomoże w progresie. Ale też nie sugeruj się jednym treningiem. Takie spadki formy się zdarzają.

Podciągasz się na kółkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Podciągam się w pochyleniu na kółkach gimnastycznych. Nie wiem jak to inaczej nazwać. Jak znajdę jakiś przykład to wrzucę.

Żłobek masakra. Tzn. Panie są świetne i warunki super i nawet syncio się dobrze odnajduje. No ale nie ma co się oszukiwać, nikt mu tam nie będzie poświęcał 100% uwagi.


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-15 21:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
O takie coś robie.

Paula a Twój bąbel ile ma mcy? Musisz na już znaleźć opiekę czy masz jeszcze chwile?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tzw. Inwert row :) Bo myślałam, że się podciągasz na kółkach ale wtedy reszta ciężarów mi nie pasowała :P

Jerzyk ma 10,5 miesiąca. Mam jeszcze zaległy urlop więc czas minimum do września, chyba że plany nam wyjdą to się nie będę musiała tym martwić na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Podciąganie zaliczę chyba za sto lat :) Jak na razie to utrzymanie się na drążku sprawia mi problem. Miałam sobie wisieć na koniec, po treningu i na smierć zapomniałam.

Paula, trzymam kciuki za realizacje planów :)

Wrzucam kilka filmików z tego masakryczne treningu. Zawsze coś ciekawego mi napiszecie.

Ćwiczyłam bez lustra i jednak lepiej mi z lustrem. A zapowiada się, ze za kilka tygodni to będzie jedyna dostępna dla mnie „ sala treningowa”

W przysiadzie i wykrokach, wyglada jakbym unosiła mocno barki - chowała głowę. Wydaje mi się, ze to kwestia ustawienia telefonu, który był dosyć nisko i pod lekkim katem. Bo jak nie, to nie wiem co to :D Moze ketla lepiej między nogami trzymać???
Unoszenie ramion nad głowę - wrzucam tyłem bo jakoś mi chyba łokcie się rozlaza i w ogole jakaś taka rozdygotana jestem (tam było tylko 2x 3kg, może zejść do 2kg?)

Wiosło - próbuje wykonywać ruch bardziej w stronę biodra i jak cwicze to wydaje mi się, ze tak robie a jak oglądam filmik to chyba jednak nie... nie wiem jak tu ketla złapać, żeby mi w tym nie przeszkadzał, to chyba on mi blokuje ten ruch.

I na koniec, uprzedzę - moj spięty brzuch tak wyglada :) jest wystający. Na luźnym to 6 m-c ciąży najbidniej :P














I jeszcze unoszenie ramion




Tutaj tego nie widać, a wywalilam gdzieś filmik przodem: ewidentnie prawa ręka nie idzie tak wysoko jak lewa. Jakieś pomysły? Trzeba to korygować?


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-16 14:22:26
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejsze posiłki:
Jajecznica z pieczywem
Jablko, banan
Mielone z łopatki wieprzowej w sosie pomidorowym z ryżem i warzywami (warzyw nie liczylam wiec kcal będzie minimalnie więcej niż w podsumowaniu)
Migdały, avocado (mogłam odpuścić Avocado bo tłuszcze przekroczyłam)
Chleb zytni z chudym twarogiem i dżemem

TOTAL: 2170kcal 103/81/235

Dzisiaj bez aktywności, za to jutro joga i to nie w domu Nie mogę się doczekać. Nie byłam już 3 tygodnie. Ciekawe czy poczuję jakąś różnicę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

WHEY premium