SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Tsubame33

Haha.. znam to. Trzeba jeść nad talerzem, albo mięsko na talerz i chlebem zagryzać.


No dokładnie, dzisiaj zrobiłam zapas batonów proteinowych jakby mi zabrakło w lodówce mięsiwa :D

Dzisiejszego jedzenia nawet nie wrzucam, bo tylko kolację zjadłam normalną. W kcal się zmieściłam ale proporcje makro żadne :)

Trening:
3 obwody:
SUMO - 16 kg po 10 powtórzeń
RDL - 20 kg po 10 powtórzen- cały czas mam problem z cofnięciem barków
pompki na kolanach - po 10 powtórzeń, w ostatnim obwodzie 9
Wiosłowanie w opadzie - 8 kg po 10 powtórzeń
Uginanie przedramion - 5kg po 10 powtórzeń, ostatnie powtórzenie b. ciężko
Wyciskanie nad głową - 5kg po 10 powtórzeń (ciężar do dołożenia)

Mam poczucie, że treningi są średnio intensywne. Tzn. pot z czoła kapie, ale brakuje mi tego uczucia sponiewierania, jak np. po interwałach, zasapania, purpury na twarzy i szybszego bicia serca :)
Jutro dzień wyjazdowy, mimo to postanowiłam, że przygotuje sama prowiant, żeby jednak się odżywić trochę po dzisiejszym menu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia


Mam poczucie, że treningi są średnio intensywne. Tzn. pot z czoła kapie, ale brakuje mi tego uczucia sponiewierania, jak np. po interwałach, zasapania, purpury na twarzy i szybszego bicia serca :)


Zawsze możesz po treningu wrzucić jakieś interwały z 15 min, albo znaleźć jakąś tabatę na Yt (oczywiście taką, którą możesz wykonywać) i uczucie sponiewierania gwarantowane
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Trening siłowy nie musi dawać takich odczuć. Czasem warto się przestawić i i dać organizmowi trochę wytchnienia.

Albo walnąć sobie tabatę na koniec. 4 minuty i będziesz miała rumieńce :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Wasz pomysł z Tabata/inerwalem na koniec mi sie podoba. Wypróbuje na pewno. To bedzie dla mnie oszczędność czasu, jak robie 15min interwał innego dnia, to zawsze drugie tyle mi schodzi na rozgrzewkę i rozciąganie, a tak wszystko za jednym zamachem :D Ze tez sama na to nie wpadłam!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Wczorajsze jedzonko:
Jajecznica, jogurt z owocami
Kanapki z indykiem i pomidorem
Kawa z ciachem i lodami :D
Mielone wieprzowe z cebulką, cukinią sosem pomidorowym i płatkami jaglanymi
Znowu przegrałam z tłuszczem. Mogło być gorzej :)
kcal=2 170, B=125,3 T: 99,3 W: 229,6

Treningu nie było. Tylko spacerki

Dzisiaj:
Banan + baton przed treningiem
Po treningu jajecznica z pomidorem i pieczywem
Resztę uzupełnię wieczorem :)

TRENING (obwodowo):
Podciąganie na obręczach 10x/9x/8 x
Przysiady 10 kg 12x/12x/12x ( chciałam robić z 16kg ale strasznie ciężko mi go jakoś wygodnie złapać i na razie zostanę przy 10, wydaje mi się, że to przez te słabe ręce :( )
Wykroki (w tył) pierwsza seria nie udana z 16kg potem 10 kg 10x/10x ledwo
Wiosłowanie w opadzie 8kg 12x/10x/12x na każdą rękę
Unoszenie ramion w opadzie 3kg (była próba z 5kg ale jakaś masakra--> muszę sprawdzić technikę) 10x/10x/10x ledwo
Uginanie ramion nad głową 3kg (tez probowałam z 5 tez nie wyszło) 10x/12x/12x

Na koniec śmignęłam jeszcze interwał ale tylko jedną rundkę (jakieś 8min) i nie wiem czy Pauli i Tsubame mam dziękować, czy może jednak się obrazić :P

Przed rozgrzewka, po rozciąganie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Invidia

Unoszenie ramion w opadzie 3kg (była próba z 5kg ale jakaś masakra--> muszę sprawdzić technikę) 10x/10x/10x ledwo

Na koniec śmignęłam jeszcze interwał ale tylko jedną rundkę (jakieś 8min) i nie wiem czy Pauli i Tsubame mam dziękować, czy może jednak się obrazić :P


W tym ćwiczeniu na tył barku to 3 kg to jest sporo, jak na początek, nie ma co narzekać. Co do interwału, sama się prosiła, a teraz marudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Uzupełnienie dzisiejszych posiłków:
Jablko
Mielone z szynki wieprzowej, ziemniaki i brokuły z wody
Kawa i lody
Pozostałość z wczorajszego obiadu czyli łopatka wieprzowa z cukinia, cebulka i płatkami jaglanaymi

TOTAL 1880kcal, B:138, T:67, W:183

Dodatkowo troszkę się porolowalam żeby otworzyć klatkę piersiową. Bolało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Z tym tłuszczem to nie szalej tak :P I batony proteinowe, to też powinien być wyjątek, bo nie znam takich z fajnym składem.
Tzn. znam ale to nie są typowo proteinowe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Jakie znasz batony z fajnym składem?? :) podziel się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Batony legal cakes. :) Mają super składy i są pyszne. Minus to krótka data ważności i przechowywanie w lodówce. Ale coś za coś :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

WHEY premium