SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
nightingal
Interwały robisz w jakiej formie??


Z YT piętnastominutowy dwie rundy po kilka ćwiczeń, 45 sekund średnia int./15 sekund. wysoka int.
średnia int. to przysiady, przysiady chodzone, pajace, wznosy nóg itp... a wysoka int. To szybki bieg w miejscu/ skip A. Dwie rundy po ok. 7 min. Dokładam swoją rozgrzewkę i rozciaganie.
Bardzo lubię ten trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Brzmi ok - na pewno się można sfatygować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Fakt, sfatygowalam się w środę :) Poszło mi dużo lepiej niż przy pierwszym podejściu.
Wczoraj byłam na jodze. Znowu nie zdobyłam się na odwagę żeby z personalnym pogadać.
Trening siłowy w domu jutro. :)

Mam taki plan aby na siłownie chodzić dwa razy w tygodniu i skupić się na ćwiczeniach,których nie mam możliwości w domu wykonać. (Przysiady, MC, wyciskania) a w domu robić jeden mały trening na ręce. Jakieś pomysły, jak to „ugryźć” ?

Najchetniej tez, jeden trening siłowy robiłabym przed jogą. Tylko co będzie, jak zajęcia z jogi będą wzmacniały te same partie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przed jogą - to myślę że później może być ciężko na jodze. A przy dwóch treningach to chyba najlepszy byłby FBW - jeden zaczynałabyś od dolnych partii a drugi od górnych. A w domu drobiazgi plus coś ewentualnie na czym Tobie najbardziej zależy w tym momencie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Nie mam żadnych priorytetów na ten moment. Na pewno mam bardzo słabe plecy i klatkę, te partie najmniej angażowałam w treningach domowych.
Ogólnie chciałabym rozwijać swoją sprawność pod każdym kątem :)
Może jogę zacznę w domu ćwiczyć na korzyść treningów siłowych?
Coś wymyślę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Wczorajszy trening:
1. SL RDL 2x6kg 12/12/12
2. Wznosu bioder 10kg 12/12/12
3. pompki na kolanach 8/8/8 (zrobiłam podejście do normalnej i kicha, nie potrafię nisko zejść, nie do konca potrafię znalezc najslabsze ogniwo- stawiam na brzuch)
4. wspiecia na palce 20kg 15/15/15
5. Barki w opadzie 2x3,5kg 12/12/12
6. Tric w opadzie 2x3,5 12/12/12

Rozgrzewka + rozciąganie, jak zawsze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
I dzisiejsz raporcik :)

1. Sumo 2x10kg 12/12/12
2. Przysiad w zakroku 2x6kg 12/12/12
3. Wiosło 10kg 12/12/12
4. Barki 2x3,5kg 12/12/12
5. Biceps 2x3,5kg 12/12/12
6. Triceps 2x3,5 kg 12/12/12

Niniejszym zakończyłam piąty tydzień rekonwalescencji treningowej :D
W kolejnym treningu wszystkie obciążenia będą już równe tym z przed operacji. Jeżeli utrzymam liczbę powtórzeń na poziomie 12rep, to będzie lepiej niż przed zabiegiem :)




Zmieniony przez - Invidia w dniu 2019-01-22 20:50:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Na korzyść siłowni na pewno przemawia więcej obciążeń, maszyn, zatem i różnorodności ćwiczeń. Jeśli zależałoby mi na budowaniu poświęciłabym joge na rzecz siłowni tym bardziej, że już masz duże podwaliny z zajęć jogi na które do tej pory chodzilaś. Zgłębiłaś wiele tajników, które na pewno z powodzeniem będziesz umiała zaimplementować w domowych ćwiczeniach na macie. Wybór jednak należy do Ciebie :)

Btw. Super, że rekonwalescencja przebiegła tak pomyślnie i już praktycznie możesz wracać do normalnych aktywności :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Super że tak szybko wróciłaś na pełne obroty. Nie spodziewałem się. Kolega chyba z pół roku się męczył po zabiegu usuwania przepukliny brzusznej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
nightingal
Super że tak szybko wróciłaś na pełne obroty. Nie spodziewałem się. Kolega chyba z pół roku się męczył po zabiegu usuwania przepukliny brzusznej.

Jak kolega miał przepuklinę i jeszcze wszywaną siatkę to sprawa była bardziej skomplikowana niż u mnie. Przepukliny lubią nawracać.

W czwartek była joga, zrobiłam krok naprzód i wzięłam wizytówkę trenera:D . Dzisiaj wypadał dzień treningowy ale nie dałam rady. Przeprowadzaliśmy się w nowe miejsce wiec przerzucenie tony klamotów traktuję, jak wizytę na siłowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

WHEY premium