SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Motywacyjny - Invidia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Paula - dzięki :)

Jedzenie z wczoraj 3.05:

Kanapki z twarogiem i dżemem + smoothie
Jogurt z owocami
Kawa+ciacho
Karkówka z grilla, ziemniaki z wody zmaselkiem, salata
Kanapki z indykiem i pomidorem
TOTAL: 2113 kcal B/T/W= 108/81/235

Dzisiejszy dzień 4.05:
Banan, smoothie, naleśniki
Kanapki z indykiem
Kawa+lody
Filet z kurczaka w jajku, pieczone ziemniaki, pomidory
-trening-
Płatki żytnie z twarogiem i miodem
TOTAL: 1820kcal 100/46/251

Trening: 30 minutowy interwał z YT

Jutro planuje trening siłowy i w niedziele może jakiś interwał znowu bo od poniedziałku mamy krótkie wakacje, na których planuje jedynie spacerować, ewentualnie coś krótkiego wyskakac. Jak macie jakieś, fajne, krótkie treningi w pamięci to chętnie przetestuję :)


Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-04 21:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
5.05.2018

Odżywianie:
Jogurt z owocami, migdały
Kanapki z indykiem i warzywami,
Kawa+ lody
Szaszłyki drobiowe z pieczarkami,cebulką i papryką+zielone warzywa z wody
Kanapki z twarogiem i miodem
Kcal=2100 B:126 T:68 W:249

Trening (obwodowo):
Pompki 10x/10x/8x (robię na kolanach )
RDL 20kg 12/12/12
Unoszenie bioder na jednej nodze 10/10/10
Uginanie przedramion 4kg 10/10/12 (w poprzedniej błędnie podalam ciezar 5kg)
Prostowanie przedramion nad głową 3kg 12/10/12
Wyciskanie nad głową 4kg 8/7/6 (w poprzedniej rozpisce blednie wpisalam ciezar 5kg)





Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 09:40:12

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 09:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O i tu lody codziennie grane, jak u mnie i dużo nabiału w diecie. U mnie by nie przeszło tyle, bo źle toleruje laktozę prawdopodobnie, chociaż żadnych testów nie robiłam nigdy. Z obserwacji tylko wiem, że większe ilości kończą się u mnie sensacjami i podchodzę wodą bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Tsubame33
O i tu lody codziennie grane, jak u mnie i dużo nabiału w diecie. U mnie by nie przeszło tyle, bo źle toleruje laktozę prawdopodobnie, chociaż żadnych testów nie robiłam nigdy. Z obserwacji tylko wiem, że większe ilości kończą się u mnie sensacjami i podchodzę wodą bardziej.


No ładnie mnie przyłapałaś. Lody kocham. Tylko powinnam się przerzucić na sorbety chyba. Te na bazie śmietanki jednak sporo tłuszczu mają i często przekraczam potem.
Nabiał u mnie Ok pod katem jelit. Mleka nie używamy w domu w ogole. Jogurty dobrze toleruje i to dla mnie super wygodny posiłek, który zawsze czeka gotowy w lodowce. Może to, ze rozcieńczam go woda trochę ma znaczenie, ze dobrze moj brzuch reaguje? Chociaz, wątpie, przecież ilościowo jogurtu jest ile jest :)
Twarogi zaczęłam częściej jeść teraz. Żeby to białko czerpać nie tylko z miesiwa. Jeszcze planuje rybki do menu dodać i będę mogła powiedzieć, ze źródła białka mam urozmaicone.
Powolutku do celu.
W ogole to nie wiem czy tu pisałam w moich celach gdzieś, moim założeniem jest wyrobienie takich nawyków żywieniowych i treningowych, które już zostaną ze mną na zawsze, dlatego będzie to proces łagodny i z małymi „grzeszkami” - nie chce się zniechęcić za szybko :)
W trakcie leczenia cukrzycy ciążowej napatrzyłam się na pacjentów kardiologicznych, diabetologicznym itp. i postanowiłam nie podzielić ich losu w przyszłości.
Ależ się rozpisałam. Jakoś mnie wzięło :D




Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 14:54:22

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 14:54:44

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 14:55:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja generalnie mam podejście na luzie do odżywiania, chociaż szanuję ludzi zdyscyplinowanych żywieniowo. Mi o wiele łatwiej zdyscyplinować się pod względem treningowym jednak chociaż się staram, może też mam w temacie odżywiania za małą wiedzę, żeby wszystkie zasady zdrowego odżywiania wprowadzić w życie z przekonaniem o ich słuszności... No ale może to przyjdzie z czasem w każdym razie jestem jak najbardziej za stopniowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejsze jedzenie:
Kanapki z indykiem i pomidorem
Jogurt z owocami
Kawa plus lody
Ziemniaki, kotlety schabowe, ogórek kiszony
Mango
Kanapki z indykiem i ogórkiem kiszonym

TOTAL: 2220 kcal 127/76/271

Trening: krótki 15 minutowy:
10x swing z ketlem 8kg / 1x inchworm
9x swing/2xinchworm
Itd...
nie wiem jak się nazywa taki układ :)
Trochę zle dobralam cwiczenia i ich ilość dlatego sam trening nie był bardzo wymagający a powinien byc :) Spodobała mi się taka forma aktywności wiec będę doskonalić :D

Od jutra krótkie wakacje.
Ciężary zostają w domu



Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 20:36:18

Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-05-06 20:37:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
I po wakacjach! :)
Ostatnie 5 dni upłynęły pod znakiem lodow, gofrów i braku treningów. Tylko spacerki.
Od jutra wracam na swoje tory :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Invidia, czy Ty wyszlas z tej cukrzycy ciazowej czy ona nadal sie czai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Tetiszeri
Invidia, czy Ty wyszlas z tej cukrzycy ciazowej czy ona nadal sie czai?


Cukrzyca ciążowa zakończyła się wraz z porodem. Innej opcji nie ma. :) Natomiast sam fakt, ze ja miałam sprawia, ze jestem w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na cukrzyce w przeciągu 5 lat od porodu - czy jakoś tak. W badaniach kontrolnych po porodzie z moim cukrem na czczo nie było idealnie (chyba ponad 100 ale nie ponad 110) i mam powtórzyć w tym miesiącu. Ogólnie przez całą ciążę, mimo insuliny miałam problem z glikemią na czczo. Poposiłkową miałam Ok nawet w początkowym okresie, gdy stosowałam tylko dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Dzisiejszy raport:

Jedzenie

Kanapki z twarogiem i dżemem
Jablko, jogurt z bananem i truskawkami
Kawa + lody
Jajka sadzone na szpinaku z pomidorami, mozarellą i pieczywem
Kanapki ze śniadania

TOTAL :2052 kcal 104/70/251


Trening: Dzisiaj było spalanie: interwał 30 minut total.

Jutro w planie ciężary i wzmacnianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forever clean 9 ultra vanilla

Następny temat

Balsamy i suplementy

WHEY premium