SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Narazie to pewnie nie za bardzo ogarnia. Przez tydzień popłacze a potem zaczenie ostro trenować. W końcu taką ma pracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
lukaszmun BAN

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
na pewno sie wkurzyl ale sie nie zalamie.bedzie pewnie tak jak po walce z arona czyli bedzie malo gadal w wywiadach,za to bedzie ostro trenowal zeby powrocic w dobrym stylu

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10152
Ja powiem szczerze ze bardzo cieszy mnie rezultat tej walki, od dawna chcialem zobaczyc jak ktos robi cos takiego z silva. Nie lubie za sposob bycia i akcje z collemanem w ktorej zachowal sie jak jakis kibol czy byle kozaczyna spod dyskoteki :). Silva w tej walce nie pokazal nic oprocz ubogiego asortymentu ciosow bokserskich: lewy cep, prawy cep - bite w jednej plaszczyznie, na crocopa w takiej formie to za malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
go mirko go ..tak jak ktos wspomnial ze silva nie mial recepty , bylo to widac. najpierw w stujce chcial zaszalec nie wyszlo pozniej szybko do parteru powtorka.

czy ma ktos wage jaka roznica byla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Mirko Cro Cop - 220.9lbs(100.5 KG)
Wanderlei Silva - 225.1lbs(102.3 KG)

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Zrobiłem krótkie podsumowanie drogi Mirka do pasa OWGP. To mój pierwszy HL, proszę o wyrozumiałość.





http://rapidshare.de/files/32688728/pride_owgp_cc_007.wmv.html

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wielki szacunek dla Mirka. Jest w niesamowitej formie, pokazał w finałach przepiękną technikę, i wreszcie zdobył pas. Szkoda mi Wanda ale taki jest ten sport. Mirko będzie nowym mistrzem HW jeśli tylko dalej będzie taki zdeterminowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Tomasz bardzo fajny i przyjemny HL dzieki:)

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mirko był jakiś strasznie zdenerwowany po walce bylo widać ja z wielką złością zrzucił rękę swojego trenera który go obią w ringu po walce i tak szybro zszedł z ringu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium