SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1609
Brawo dla Mirasa,moim zdaniem jedna z najlepszych jego walk w Pride,z niecierpliwością czekam na 2 pojedynek z Fedorem-w tej formie Mirek ma szanse zdetronizowanie Fedora choc łatwo nie bedzie,brawo Mirko oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ten pas dostał Mirek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Bombel sluszna uwaga, Wand nie byl wcale taki wolny, powiem wiecej, imho to on wlasnie byl wyjatkowo szybki i nie jednego by w tej formie oklepal. CC nie wygral dlatego, ze Silva byl wolny, tylko dlatego, ze nie ustepowal mu szybkoscia a wyprzedzal technika i pomyslem na walke. No i pokazal niezle gnp.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Czyli CC okazał się lepszy i mądrzejszy od prymitywnego wandzika, który się rzuca z łapami, byle szybko, byle agresywnie, bez odrobiny taktyki, inteligencji.
Baty się należały. Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Czyli CC okazał się lepszy i mądrzejszy od prymitywnego wandzika, który się rzuca z łapami, byle szybko, byle agresywnie, bez odrobiny taktyki, inteligencji.
Nie zapominaj ze ten 'prymityw' nadal jest mistrzem mw, a "rzucanie sie z lapami, byle szybko, byle agresywnie" to wlasnie jest jego taktyka - moze za slaba na CC, ale przeciwko wielu przeciwnikom sie sprawdzila.
Nie mniej - tak, CC oakazal sie lepszy i madrzejszy od Wanda.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tanie wino: Ja dzisiaj wracałem z wakacji. Walke widziałem rano a potem wyjechałem i przed chwilą wlazłem do domu. Szkoda mi Wanda nie pokazał w tej walce nic oprócz uporu i odwagi. Był gorzej przygotowany technicznie i przekoksowany. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś będzie mógł zawalczyć z Mirkiem bo nadal w niego wierzę. Narazie jednak powinien wyluzować, zrobić sobie wakacje odstawić koksy i zacząć walczyć w swojej wadze bo tam może stać się zawodnikiem na miarę legendarnych fighterów czego nie można powiedzieć o HW. Mam nadzieje że urazy nie są poważne i że szybko się zagoją. War Wand!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
Wiedzialem ze CC zniszczy Wanda ale nie przypuszczalem ze w takim stylu. Jestem pod wrazeniem techniki precyzji szybkosci Mirka. To jest jego zloty czas. Moim skromnym zdaniem Mirko z dniem dziesiejsym zostal najlepszym fighterem jakiego PRIDE widzialo. Wystarczy ze podtrzyma swoja forme do walki z Fedorem i zdetronizuje Mistrza. Mam nadzieje ze do tej walki dojdzie bo na miejscu Fedora zaczal bym sie bac

PS Za co Wand dostal kartke bo umknelo mi to???

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Chyba za plucie na ring :).

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pluną krwią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
"Wystarczy ze podtrzyma swoja forme do walki z Fedorem i zdetronizuje Mistrza" a skad wiesz w jakiej formie jest Fedor? Moze w jeszcze lepszej niz wczesniej i drugi raz zdetronizuje Crocopa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium