SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
PSTRO
[http://oreys.com/download/c6db0f826131/CroCop-vs-Sliva.divx.html]

Zmieniony przez - CINS w dniu 2006-09-13 17:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Wielki szacunek dla Cro Copa, pokazał klasę i zasłużenie wygrał całe GP. A pomyśleć, że rozważał nawet wycofanie się z tego turnieju ! Jest bez wątpienia w życiowej formie i jeśli teraz nie pokona Fedora to zapewne się wycofa, bo co mu pozostanie po tej ew. porażce ? Walka z Minotauro czy kimkolwiek innym ?

A co do samej walki. Zawsze podkreślam, że nie lubię Cro Copa, a jak nie trudno się domyślić jestem wielkim miłośnikiem Wanderleia. Ale wynik tego starcia nie był dla mnie jakimś wielkim zaskoczeniem, w tej walce wynik był dla sprawą otwartą, 50 na 50.I choć jak napisałem jestem wielkim fanem Silvy to naprawdę zaimponował mi styl w jakim CC pokonał zarówno Wanda jak i Barnetta. Oglądanie go w takiej formie i z takimi wyostrzonymi umiejętnościami było prawdziwą przyjemnością, ale paradoksalnie byłem też zasmucony tym jak bardzo został zdeklasowany Wand. Cóż myślę, że Fujita to dla Silvy był już szczyt jego możliwości w HW. Nieważne czy Silva ważył więcej od Cro Copa, tylko ważne jest to, że nie jest predysponowany do walki w kategorii ciężkiej.

Jedyną szansą Wanda w tej walce było skracanie dystansu i seria jego słynnych cepów. Jednak Cro Cop poraz kolejny udowodnił jak ciężko pracuje na treningach i jak inteligentnym jest człowiekiem jeśli chodzi strategię i sposób walki, dlatego tym bardziej chylę przed nim czoła widząc jaką drogę przebył od zawodnika typowo stójkowego do rasowego fightera MMA. W ciągu kilku lat wykonał tytaniczną pracę i zaszedł bardzo daleko, dalej niż ktokolwiek mógł się na początku spodziewać. Trzecia walka Wand - Cro Cop ? Szczerze mówiąc Silva ma bardzo małe szanse. Zgadzam się w pełni z Kilbianem, że Wanda mógłby uratować tylko jakiś lucky punch (czyt. jeden z tych walonych na oślep cepów). Wand potrafi jak mało kto iść na wymianę, ale jeśli zneutralizuje się jego grę, co zrobił właśnie Cro Cop, to ma wtedy duży problem.W parterze raczej też nie ma za dużych szans na poddanie Chorwata. Stójka Wanda jest świetna do MMA, ale kiedy przychodzi mu się mierzyć z zawodnikami ze świetnymi technikami bokserskimi (szczególnie ciosy proste) to ma raczej marne szanse, no chyba że znów lucky punch. Najlepsze przykłady Belfort, Hunt czy właśnie Cro Cop.Gdyby Wanderlei walczył w K-1 to zbierałby oklep od większości uznanych fighterów.Peace.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
[Mirko] Jest bez wątpienia w życiowej formie i jeśli teraz nie pokona Fedora to zapewne się wycofa, bo co mu pozostanie po tej ew. porażce ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
ja powiem tylko tyle, ze Wand i tak jest, byl i bedzie mistrzem. Grom ja Cie popieram i dlatego Cie szanuje, a za nami poszlo by jeszcze wielu ludzi, ktorzy sa po stronie Wanda. "nie lubie tej malpy.." ciesz sie ze on cie nie zna, bo to dopiero by byl TKO

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
MMA, głowa Cie nie boli od takiego nap*****lania ?

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
White_Bear: "(...) za nami poszlo by jeszcze wielu ludzi, ktorzy sa po stronie Wanda (...)" - stary, to nie jest wojna, a Silva i CC to nie są strony walczące w jakimś konflikcie, tylko fighterzy. Natomiast kibice jednego, bądź drugiego to nie są jakieś siły zbrojne, czy polityczne, któe podążają za swym "wodzem". Dlatego nie ma co się tak zacietrzewiać Silva jest wspaniałym fighterem i nikt tu tego nie neguje (poza może jakimiś oszołomami).

MMA - dobrze się czujesz? to bynajmniej nie był żaden idiotyczny post, wręcz przeciwnie. Ja również sądzę, że Mirko może odejść, jeśli nie podoła przeciw Fedorowi. Nie jest powiedziane, że na pewno tak zrobi, ale na pewno jest realna szansa, że tak by się stało. Więc nie wiem z jakiej racji ten dziwny komentarz

Wand - spokojnie...po co od razu w ten sposób?

Zmieniony przez - Kilbian w dniu 2006-09-15 23:43:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1160
Kibian:
Ja wiem, ale poprostu "denerwuja"- zeby nie bylo, ze lamie regulamin- takei pajace, ktorzy zobacza tylko jedna walke i odrazu maja mokro w gaciach, a pozniej faforuzyja przez najblizszy czas tego, ktory wygral.
Przypomnijcie sobie kto jak nie Waldemar zgodzil sie wlaczyc na warunki SPECJALNE- down czy jak??- dla CC. Ze nie wspomne o werdykcie, ale to jest juz osbny temat na to. Tak czy siak, kazdym fighterem powinnismy sie interesowac, jednym mniej drugim bardziej.

CC na Fedora...?? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... Dobra przestalem sie smiac wiec do rzeczy: Temu glinie nawet by nie pomogly te jego nóżki, a juz na pewno nie sedziowie.
PZDR Kibian, CC to dobry zawodnik, ale mi nie podchodzi za bardzo.

"..do celu jechalem po bandzie czasem, mysle, ze przegialem lub, ze powinienem bardziej.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Moja wypowiedź nie miała mieć w żadnym wypadku wydźwięku negatywnego, a tak po za tym to poziom wypowiedzi niektórych ludzi w tym poście jest co najmniej żenujący.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
White_Bear z czego sie śmiejesz ? Cro Cop to w tej chwili jedyny fighter który ma naprawde bardzo duze szanse na pokonanie Fedora.

"tak po za tym to poziom wypowiedzi niektórych ludzi w tym poście jest co najmniej żenujący"

dokładnie.

Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-09-16 00:04:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium