SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 394 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6126
wand przesadzil z masa.stracil szybkosc.przegral byl slabszy w kazdym calu.szkoda bo lubie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
WiemTo ty jakis kompleks masz ?

Juz ktorys twoj post dzisiaj czytam ,jaki wand*****owy i jak dobrze ze przegral, a jak ktos pojechal cro cop to sie unosisz jak niewiadomo co , wyluzuj gosciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Pokaz mi gdzie napisalem ze Wand jest ch/ujowy???Rozumiem ze boli cie porazka Wanda,ale wypij melise,wyjdz na dwor i sie odstresuj.
"Kazushi nie przesadzaj,Wand mimo porazki jest nadal wielkim zawodnikiem,a przegrane zdarzaja sie kazdemu"<==jeden z moich postow,wiec naucz sie czytac ze zrozumienim i nie przypisuj mi czegos czego nie napisalem

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
ej ****a! miała być dyskusja po walce silva-crocop, a tu wyniki kilku innych walk się pojawiły. zdrada!

co tu dużo gadać, Mirko sprał Wanda, jest najlepszy, amen. ale nie sądzę by miał pokonać Fiedkę.

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
totalna dominacja CC

nie spodziewalem sie az takiej roznicy w poziomach, CC polepszyl znacznie boks i nie bal sie isc na wymiane, a dzieki takim atutom moze powaznie zagrozic Fedorowi w ich nastepnej walce, tyle;]

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Osobiście podoba mi się jak Mirko rozwija się w laniu przeciwników w parterze. Dzisiejsze walki wyglądały tak, jakby brał lekcje u samego Fedora ;]

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marian.B. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Zawsze trzymam za ludzmi wywodzącymi się z zapasów/judo ale po tym co Mirko dzisiaj pokazał trzeba realnie przyznać że ma potencjał żeby pokonać Fedora. Jeżeli będzie tak mentalnie i fizycznie przygotowany jak dzisiaj to obstawiał bym tą walke na 50/50, bo mimo ze tego nie mogę do końca zrozumieć to Mirasa prawie nie da się przewrócić, a jak świetną ma stójkę sami dziś widzieliśmy.Ostanio jak walczyli to coś w nim pękło po tym jak znalazł się na ziemi, ale za pierwszym razem to było o ile pamiętam dość przypadkowo po tym jak się potknął czy coś takiego.Reasumując jeśli przetrzymałby walke na stojąco(a prawie zawsze mu się to nie wiem czemu udaje ) to czy mi się to podoba czy nie ma szanse zostać mistrzem Pride moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
GROM pisał wcześniej o walce SILVY Z FEDOREM. Fedor by go zabił, w ciągu jednej minuty.

Co do walki to dokładnie tak jak przewidywałem. I nie chrzańcie że mirko jest zarozumiały, bo w dupie byliście i g**** widzieliście. Póki nie znacie fightera osobiście to możecie sobie gdybać i rozpowszechniać takie pogłoski.

LUKA: Mirasa prawie nie da się przewrócić

Da się, masę razy był na glebie. A już Fedor jakby chciał to go przewróci.

Crocop dostanie drugi raz łomot od Fedora - tak to się skończy.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-09-10 16:56:20

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Dwa pytanka:
1. Czy wiadomo jak tam Waldemar
2. Co sie stalo Overeemowi (kontuzja?)
Jesli jakis mod to czyta to prosze rowniez o skasowanie mojej wypowiedzi w temacie z walkami, pomylilem panele w przegladarce, nalezy mi sie ban :S.

-|||---sporo---|||-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium