SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Coż. Można napisać tylko to co wszyscy.

Wand stracił na dynamice.
Jak CC wszedł do ringu, to myślałem, że przegra. Ale już kilkadziesiąt sekund walki pokazało, jaką ma przewagę. Cepy Silvy wcale nie wchodziły. Popatrzcie na oczy CC jak opatrują Wanda. Spoko wzrok.

Filipovic jest nie-do-za-je-ba-nia jak dla mnie. Gdyby walka z Fedorem była dziś, to by ją pewnie wygrał. Za te 3 miesiące to nie wiadomo jak będzie.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
HA HA HA!
No i gdzie są teraz wszystkie cwaniaki, co się podniecali wandzikiem?
Wasz idol dostał baty, co?
Bardzo dobrze, może i Wy przy okazji zaczniecie doceniać innych(np. CroCopa - a nie bezmyślnie jechać po nim, że "bufon", itp).

Może wandzik nabierze troszkę ogłady, pokory, i przestanie się zachowywać jak nadpobudliwa małpa. Wyjdzie mu to na zdrowie w przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ludzie dajcie juz sobie spokoj z wypowiedziami w stylu HA HA HA!
No i gdzie są teraz wszystkie cwaniaki, co się podniecali wandzikiem?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984


.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8503
piękne zdjęcie .chyba sobie na tapete dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Knife- zgadzam się że był na glebie nie raz, ale biorąc pod uwagę czasy kiedy się już liczy jako fihter Pride(a nie np. z walki z Saku czy Silvą1), to nie mogę sobie przypomnieć że by ktoś go sprowadził poza właśnie Fedorem(reszta to jakieś krzywe akcje jak strzał Randlemana czy potknięcie po HK z Barnettem w1 walce). Sam Fedor to pierwsze obalenie w ich poprzedniej walce dostał trochę za darmo a później już CroCop chodził jakiś taki wypompowany w nast. rundach i wtedy już trochę nim Fedor porzucał. Pożyjemy zobaczymy bo do walki pewnie niedługo dojdzie, ale Mirko z tą obroną przed obaleniami i tą wyrachowaną walką z kontry mnie przeraza jako kogoś kto bardziej liczy na chwyty niż strzały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Tanie_Wino - jestem fanem Wanda i co kurva ?? będe cwaniakował jak będe chciał, a na ciebie będe srał Co mam tutaj pisać, nic go nie usparawiedliwia od przegranej. Przegrał i choj.

Knife - MASZ racje w 100% Wand vs Fedor to było by nieporozumienie Wand jest conajmniej 3 klasy niżej od Fedora, walka niepotrfałaby dłużej niż 2 min. 1 rundy

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie Wandi wygląda ,a na pewno jest w bardzo kiepskim stanie psychicznym bo to nie była walka Mirko wykonał na nim egzekuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8114
chłopaki dajcie jakieś linki czy coś zeby to obejrzec ; o w winampie na moim 256kb/s w zyciu niepojdzie

każdy ponad każdym ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 859
pozwole sobie zmienić własne zdanie - oglądnąłem tę walke kolejny raz i uważam że jednak Wand nie był słaby ,Wand pierwszy zaatakował,ale nadział sie na piękną plombę Mirka a moim zdaniem kluczowy był moment kiedy po pierwszym midllekicku Mirka Wand dostał plombę w ucho - nie miał szans po niej"wrócić" do walki uważam że Wand nie był taki wolny jak sugerujecie to po prostu Mirko był fenomenalny i w takiej formie moze pokusić sie o zwycięstwo z Fedorem.
swoją drogą skończyła się dyskusja kto lepszy Wand czy CC a juz zaczyna sie to samo i tak samo miedzy CC a Fedorem.Knife na jakiej podstawie uważasz że po tym co dzis Mirko pokazał Fedor da mu łomot - powiedz jakie słabe strony ma CC patrząc na jego dzisiejsze walki - napisz że nie lubisz CC i już a nie pieprz o łomocie jaki dostanie od Fedora- kto wie czy tamta walka to juz "historia" dla CC.Fedor jest bardzo mocny ale jest szansa realna że przegra.
Wand jeśli czytasz sfd() to wiedz że mimo ze przegrałeś większość sensownych tu ludzi życzy Ci jak najszybszego powrotu - bez Ciebie nie ma PRIDE- pisze Ci to (od zawsze) fan CROCOPKA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium