SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusja po walce Silva-Crocop SPOILER

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Bylem za Wandem no ale niestety dostal niezly lomot.Mysle ,ze ta bomba na calym oku bardzo mu zaszkodzila bo nie wydaje mi sie zeby cos widzial.Mirko byl zdecydowanie lepszy ale jakos nie moge go polubic bo wedlug mnie jest strasznie zarozumialy i nie chodzi tu o kontakty miedzy zawodnikami bo to normalne ,ze kazdy cwaniakuje ale on nawet w wywiadach jest jakis taki cwaniakowaty,niemily i obrazony na caly swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Właśnie, ciekawe co będą mówili w wywiadach. CC wiadomo, będzie się cieszył z wygranej, ale Josh, Wand (jeżeli będzie w stanie udzieliś w wywiadu) Mino on totalnie zaskoczył, ciekawe co będzie miał do powiedzenia.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
jestem

liczyłem na wiecej, jestem zawiedziony no ale cóż mam zrobic ...

cro cop pokazał klase i szacunek za to dla niego, bardzo efektowne ko, udowodnił ze jest o klase wyżej od wanda ....

co tu tużo mówic przegrał i koniec, totalna dominacja

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
huraaa Mirek wygrał i o to chodziło.silva jest dobry, ale cro cop nieźle go zmasakrował.prawe oko, nos(jakiś zakrwawiony na walce był)a ten HK..brr aż mnie ciarki przeszły


MIRKO RULEZ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 662
Mozna powiedziec ze dzis upadly dwie legendy Silva i Mino.I ciezko bedzie im sie pofniesc po takich porazkach Mino chyba juz sie wypala i watpie zeby jeszcze kiedys osiagnal cos wielkiego w Pride.A Silva przekonal mnie o tym ze po walce z Arona juz nie walczy tak jak kiedys i jest bez szans w takich turniejach jak ten czuje ze jezeli wogole wroci jeszcze na ring to to juz nie bedzie ten sam Wand.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ma już ktoś link do tej walki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Kazushi nie przesadzaj,Wand mimo porazki jest nadal wielkim zawodnikiem,a przegrane zdarzaja sie kazdemu.Zycze mu powrotu do zdrowia,a dla Mirka jeszcze raz wielki szacunek

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
nikt sie nie wypala jeszcze pare msc temu kazdy mowil tak o mirasie a ten se wzial pare msc przerwy i powrocil odnowiony a ma juz 32 lata silva ma 30 i w swojej kategorii jest the besciak.nogueira powinien sie pozadnego g&p nauczyc tak jak to zrobil mirko jak chce robic postepy. mirka g&p bylo imponujace tak jakby od samego fiodora bral lekcje!

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko już mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
Marian B. hehe ja po 1 lewym middle kicku stwierdzilem ze kopnie jeszcze z 1-2 MK, zeby Wand opuscil troche garde i potem High kick tak jak przypuszczalem Sprawdzilo sie!! Respect dla Mirka, lezka sie w oku krecila jak widzialem jego koncowe wzruszenie !! Z jednej strony rozklada 2 nie byle jakich rywali a 5 minut pozniej rozkleja sie jak niemowle To jest na jego plus, mysle, ze dzis pokazal calemu swiatu jaki jest na prawde!! Wierze w to ze wygra z Fedorem, aczkolwiek bedzie to ciezka przeprawa !! Ciekawe jak z waga Silvy ? Przed walka mial ze 102 kg a po utracie tylu litrow krwi moze juz spadl do 99 Tak na serio to zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia i walki z Liddelem. Potwierdzam zdanie innych , ze powinien dac sobie spokoj z HW, chociaz kto wie, moze jeszcze kiedys mu sie uda cos zawojowac!! Czas pokaze, pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP 2006 Openweight Final Round - Chwila prawdy - LIVE!

Następny temat

Bany po finałach!

WHEY premium