SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży Chłop Duży Problem ;P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Witam
Mam 14 lat 180cm wzrostu i wrrr 80kg wagi.
Kondycję mam super tyle ze po jednej pompce nie mogę sie podnieść :/.
W szkole jest fajna dziewczyna ja ją lubię ona mnie też ,lecz tak super wyglądam ze sam nie mogę na siebie patrzeć :p.
A ona chudzina ładna i ze mną sie zadaje a ja jak Titanic wyglądam javascript: test('');
javascript: test('');
no wstyd dla niej :/.
Na wf nie ćwiczę lekarz zabronił z resztą ma racje mi do grobu sie nie spieszy.
Dobra ale do rzeczy w tym roku sie wkurzyłem i muszę schudnąć koniecznie na przyszły rok szkolny.
mam czas do września tera mamy luty już prawie
to mam 7 miesięcy , ale jeśli sie wyrobie szybciej miesiące to jeszcze lepiej.
Czytałem te wszystkie diety i ćwiczenia na forum ale jest tego tyle ze już sam nie wiem co i jak .

Interesuje mnie:
- Schudniecie z 15kg
- Nabranie mięśni i siły w rekach
- I pozbycie się paskudnej opony traktorowej zamiast brzucha ;P

Prosiłbym o podanie mi jakie ćwiczenia mam wykonywać w jakiej ilości i o ile więcej codziennie żeby sie nie przetrenować i był jakiś efekt.
No i do tego dietę jakaś Naprawdę Dobra mogę nawet wsuwać przez miesiąc sama marchewkę z groszkiem byle był efekt :).

Pozdrawiam

Tak to bywa ciałka przybywa dziewczyny uciekają koledzy ze śmiechu pękają
Mania odchudzania dopadła mnie dlatego na śniadanie dwie pizze tylko zjem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1196
Radze na początek jesli masz taka możliwość to zapisz sie na basen to dobre na wszystko i dzieki temu napewno cos zrzucisz.nie przesadzajmy z tymi cwiczeniami palnami itd.Mozesz porobic pompki,brzuszki podciagac sie na drazku na poczatek to bedzie dobre + miniumum 30 min ruchu dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Na wf nie ćwiczę lekarz zabronił z resztą ma racje mi do grobu sie nie spieszy.

To jakies powazne przeciwskazania ??
Bo pytasz tutaj o cwiczenia to mzoesz czy nie mozesz wykonywac wysilku fizycznego ?

A co do diety jest tu specjalny dzial Odzywianie zaloz tam post i poczytaj podwieszone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Poczytaj tematy podwieszone w dziale odżywianie przede wszystkim i do tego jakąś aktywność fizyczną ale napisz nam o tym w-f, czemu nie możesz ćwiczyć? :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
o lol to koles ladnie na wf nie mozesz cwiczyc zeby schudnac to trzeba cos pbiegac brzuch cwiczyc zeby tluszczyk sie zmyl oj to niedobrze jak na wf nie cwiczysz a ty mowiesz jeszcze ze nie chcesz do grobu jak najszybciej isc.Powiem Ci jedno na wf nic Ci sie nie stanie nie zdechniesz ja juz tyle razy mialem nogi lamane ze hej i jakos zyje i wlasnioe jaki jest powod ze nie mozesz cwiczyc na wf??bo nie kumam z noga,mi cos masz??ja mam kolezanke w klasie co wazy ponad 100kg i ma 176cm wzrostu i cwiczy tak jak tylko moze no normalka ze nie wykona trudniejszych cwiczen ale cwiczy wiec wez sie w garsc i zacznij cos lekarza mozesz olac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
na wf nie cwiczysz, a chcesz sie brac za wysilek fizyczny na silce? <lol>

jaki powod, dla ktorego nie mozesz cwiczyc podal Ci lekarz?

Zmieniony przez - REFLUXXX w dniu 2008-01-25 10:39:10

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ej jestes kolo na tym forum czy nie:)wiem ze troche ostro jedziemy Cie ale musi tak byc nie wiem jak chcesz 15 schudnac jak nie mozesz na wf cwiczyc i wogole

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
kamilo popatrz na to z innej strony napisałeś ze cię lubi nie ze względu na to jak wyglądasz a może właśnie lubi cię jako takiego z taką wagą
jeśli nie masz problemów ze zdrowiem jak najwiecej aktywności ogranicz słodycze
nie stosuj żadnych diet za młody jesteś jeszcze dojrzewasz waga sie później ustabilizuje
całowanie przez 7 minut to jakieś spalone 300-400 kcal dokładnie nie wiem ale sporo pomyśl o tym

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2008-01-25 14:05:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13529
Po
pierwsze: ACT
drugie: dieta, wylicz zapotrzebowanie kaloryczne i go nie przekraczaj
trzecie: aeroby, bieganie jazda na roweże etc.

PS. duzo tych kalorii sie traci podczas całowania, trzeba się w carbo zaopatrzyć

"Went the distance now I'm not gonna stop"

http://www.sfd.pl/Nabijamy_kasę_v5_!!!!!-t449049-s35.html 
-dolącz się, nie każdy może sobie pozwolić na 6 posiłków dziennie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
nom zgadzam sie panowie z tym calowaniem stary biez jakas laske i jazda caluj sie z nia ile tylko dasz rade:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
L. wysłanych artykułów 1

L. przecz. artykułów 0

Poczytaj trochę !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
Nie no lekarz zabronił bo mi sie nie chciało ćwiczyć ale może to odwołać zawsze.
całowanie hehe pomyśle nad tym
tylko jak będę miał taka twarz javascript: test('');
javascript: test(''); to sie nie przestraszcie :)

Tak to bywa ciałka przybywa dziewczyny uciekają koledzy ze śmiechu pękają
Mania odchudzania dopadła mnie dlatego na śniadanie dwie pizze tylko zjem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszek...porady

Następny temat

plan na masę - split

WHEY premium