SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy Problem :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam pisalem tu nie dawno jak mialem problem z dokladaniem obciazenia przy treningu FBW teraz jest dobrze ale nie wiem jaka jest przyczyna ze po treningu jestem napuchniety widze ze on daje efekty ale jak np czwicze sroda piatek niedziela i jak mam te dwa dni przerwy to wszystko mi spada i tak caly czas w kolko;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chodzi Ci ze przez 2 dni nietreningowe nie ma "pompy" potreningowej?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak dokladnie i miesnie staja sie takie wiotkie ;/ jestem ektomorfikiem i cieszko mi co kolwiek wyrobic;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Ja tez jestem ekto . Przeciez to normalne ze nie bedziesz mial pompy non stop. To jest tylko chwilowe napompowanie miesni ktore po pewnym czasie znika. Nie jest to wyznacznikiem dobrego treningu ani nic podobnego. Jesli jestes ekto glowna droga do budowania masy jest dieta. Bez niej ciezko bedzie szlo wiec trzeba sobie ulatwic ukladajac diete. Nie widze w takim razie problemu jesli chodzi o ta "pompe"

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem ze to nie jest ten dzial jesli chodzi o diete ale zwracam uwage na to co jem tylko ze te diety ktora sa opracowane to jest jedzenie dzien w dzien to samo a ja na dodatek nie moge jesc masla i mleka ;/ ale czy po dwoch miesiacach FBW mam sie czegos spodziewac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn ze jak np po treningu miesnie nie sa napompowane to on nie jest zly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Przeciez mleko i maslo nie sa konieczne do przestrzegania diety. Fakt dieta nie zawsze jest smaczna i potrafi sie nudzic no ale musi byc cos za cos ;/ Dla ekto to zbawienie. PO 2 msc FBW powinny byc efekty jesli trening bedzie wykonywany dobrze technicznie itd. Polecam Ci kolego ulozenie diety. To jest podstawa o ktorej wielu zapomina. A jesli myslisz powaznei o trenowaniu bez diety bedziesz mial naprawde wydluzona droge.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-01-02 14:12:01

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ale przy kazdej diecie prawie sniadania zaczyna sie od platkow z mlekiem i tu juz jest porobione chyba jeszcze skorzystam z dietetyka a czy trenowanie FBW z 3 na 4 razy w tygodniu bylo by lepsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
3 x tygodniowo to optymalna ilosc treningow jesli chodzi o FBW. Jesli bedziesz bardzo zaawansowany mozna trenowac 4 razy ale 3 razy dla Ciebie jest najlepsze. Ja czytalem niejedna diete i platki zalwano woda , ale jesli masz mozliwosc kontaktu z dietetykiem on napewno znajdzie wyjscie z sytuacji.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-01-02 14:25:14

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No takiego dostepu to nie mam ale musze cos wymyslec czyli tak te dwa miesiace FWB to poszlo na straty;/mam jeszce pytanie czy robienie trica i bica koniec trening jest dobre czy powiny byc te partie odzielone od siebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Jakiego dostepu nie masz? Do silowni? Jesli robisz FBW masz praktycznie wszystkie partie na treningu ulozone zgodnie ze schematem wiec bik i trik sa robione razem.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15-10-5

Następny temat

Trening Fbw do oceny redukcjia

WHEY premium