SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzy problem z sila :D prosze o porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
czesc mam kilka pytan otoz
cwicze od 3miesiecy i 14 dni biore 46 na klate a mam 17 lat :(
jak zaczynalem to bralem 20 na klate tak wiem ze smieszne brzmi :(
ale to jednak prawda cwicze poniewaz chce nabrac masy i sili a i chce wyprostowac prawa reke mialem ja zwichnieta i do teraz nie moge jej wyprostowac silownie mam zrobiona w piwnicy posiadam sztange 35kg hantel 12kg i 2x6kg hantle drazek do podciagania jakas tam laweczke :D i kilka luster a wiec przejdzmy do rzeczy chcialbym wiedziec czy zrobilem jakis postep w klacie czy warto dalej cwiczyc po mimo tak slabego wyniku ?? dziex za odp i sorry za formule tego temau ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zawsze warto cwiczyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
w 3 miesiące wzrost dwukrotny! to ładnie! Wiesz ilu tutaj chciałoby mieć takie wzrosty (w tym ja)? :P
A tak na serio: Cwiczyć warto, rozumiem jakby nie bylo zadnych efektów ale jednak skoczyło a z każdym miesiącem będzie coraz lepiej. Nie poddawaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
a chcialbym sie o cos jeszcze zapytac w imieniu kolegi :D moj kolega rok temu bral 45 kg na klate przestal cwiczyc i znow zaczal miesiac temu tylko ze teraz ma problem z 40 kg na klate :P co moze zrobic by forma wrocila ? brac odzywki ? pss kolega ma 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a zastanawial sie nad tym zeby cwiczyc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
tak cwiczy ale to nie to co kiedys traci motywacje przez ten rok przerwy dlaczego tak szybko ta sila schodzi ? a bym zapomnial bral kreatyne :P

Zmieniony przez - Matrr w dniu 2009-11-14 21:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
niech je dobrze cwiczy z glowa a odrobi szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
zadam jeszcze jedno pytanko nie na ten temat :p chodzi o to ze chcialbym sobie kupic same bialko 45% na mase warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
a czy warto kupywac same bialko na mase ? jesli tak to jakie polecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a dieta jest ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1877
raczej nie ma diety :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka bez skosu?

Następny temat

pomoc z planem

WHEY premium