SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duży problem...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam ćwiczę od niedawna ale widzę już duży problem z klata.Otoz ma ona co najmniej dziwny kształt i mam obawy czy nie zaprzestać (choć nie chce tego)treningu bo boje się ze z wzrostem masy będzie to wyglądać gorzej.Czekam na wasze rady i opinie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Z czasem i dołożonymi kilogramami poprawi też się klata. Spokojnie cisnij do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
a jak oceniasz kształt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jest widoczna dysproporcja, ale sądzę, że siłowy pomoże ją wyrównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie ma w klatce nic dziwnego

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
a coś więcej o dysproporcji?Co dokładnie?chodzi o podciecie prawej czy...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dysproporcja czyli jedna część jest większa od drugiej, kształt jest zależny od przyczepów a tego nie zmienisz. Dobuduj masy mięśniowej to będzie to wyglądało lepiej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ja również nie widzę nic niezwykłego, wydaje mi się, że po prostu masz takie ułożenie przyczepów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Prawa jest delikatnie wklęsła. Na moje oko mostek jest krzywo. Watro też zrobić zdjęcia tyłem (kręgosłup) bo czasem wymuszamy postawę, co prowadzi do takiego ułożenia. I optyczniew ygląda, jak dysproporcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1440
właśnie w prawej jest podcięcie,a w lewej nie...to wina przyczepów?mocno rzuca się w oczy i jak będzie więcej masy to będzie to bardziej widoczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak zaczniesz porządnie ćwiczyć to powinno się wyrównać. Ułożenia przyczepów nie zmienisz, ale optycznie to może się zlać. Natomiast ciakawa jestem tyłu pleców. Zrób neutralne zdjęcie, bo znajomy ma podobnie jeśli chodzi o przyczepy, ale u niego wynika to ze złego ułożenia łopatek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy - czy są wyznacznikiem dobrego treningu na mase...??

Następny temat

Stos

WHEY premium