SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do boju! [dieta i tre po trójboju siłowym]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No tak ta opcja też mi się nasunęła na myśl już wolę wersję z przemachaniem

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jak ktoś mięcha nie chce to ja chętnie przygarnę! martucholec wyślę Ci adres na pw jak coś to wysyłaj <wybacz spam, ja głodna mięcha>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
Hmm ja mam jeszcze inną teorię: blond włosy.
Czasem wpadam na takie głupie pomysły, na szczęście zawsze znajdzie się ktoś, kto mnie szybko sprowadza na ziemię. Dzięki dziewczyny!

Poranny trenio:
Tydzień 2, dzień 3

1. ściaganie trójkąta wyciągu górnego jedną reką
5kg; 10kg; 12.5kg 3x 10, 6 na reke /30 sek przerwy
2. opuszczanie - podchwyt
4x 3 /90 sek
3a.przeciąganie wyciągu dolnego (pull through)
5kg; 10kg; 15kg 3x 10 /60 sek
3b. wznosy tułowia z opadu
3x20 /90 sek
4. wypady chodzone
0kg; 2.5kg; 5kg 3x10 na nogę
5. wznosy nogi leżąc na boku
1x30 na nogę

Wrażenia ogólne:
-chyba ogarnęłam technikę przy pull through, bo czułam tyły ud
-to samo przy wznosach tułowia. Dupsko paliło - hurrra!
-pozwoliłam sobie na samowolkę przy wypadach chodzonych - miałam małe ciężarki, więc Iza nie bądź proszę zła

I tak jeszcze w kwestii wytłumaczenia, chociaż to chyba bardziej przed sobą niż Wami: trenowałam trójbój, po każdym treningu czułam się jak ostatnie g i długo dochodziłam do siebie. Przy obecnych treningach tak nie ma, szybciej się regeneruję i ogólnie lepiej się czuję. Tylko czy ja za tym tęsknię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
Cóż mogę napisać dzisiaj moje drogie dziewczyny...
Wpadłam na genialny pomysł, żeby oddać krew. Mieliśmy taką okazję dzisiaj wpracy i jakoś spontanicznie się zdecydowałam, a nigdy wcześniej tego nie robiłam. Pani w ambulatorium pobrała próbkę i... powiedziała, że mam zbyt niski poziom hemoglobiny, żebym mogła zrobić dobry uczynek
Pani kazała też wcinać żelazo. A może macie jakieś naturalne sposoby (dieta itp.) aby poprawić sobie wyniki?

Dzisiejsza dieta:
2300/150/95/210



Trochę boli mnie łapa, z której pobierała mi próbkę. Mam jednak nadzieję, że do jutra wydobrzeje. Bo jutro trenio być musi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1453 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29861
Pierwsze co przychodzi na myśl to wątróbka, czerwona mięso - jedz tego więcejbo widzę że u Ciebie jest dużo piersi z kuraka, to zastąp to wołowiną może, i może jakiś dobry suplement (?)
Z warzyw to szpinak, buraki (ale to żelazo jest gorzej przyswajalne niż to w mięsie z tego co wiem)

Zmieniony przez - olinkaz93 w dniu 2013-06-03 21:19:46

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
_________________________________

W pogoni za mięśniami

Dziennik 2013:
http://www.sfd.pl/olinkaz93_ossible_is_nothing/DT2013str.44-t830206-s44.html

"Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier****ć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
O dzięki olinkaz93 za odpowiedź No rzeczywiście, moja dieta to ostatnio kurak, kurak i kurak, i ten kurak już mi trochę bokiem wychodzi. Ale trochę jadę po taniości, a trochę z wygody.
Krowę jadam tylko od wielkiego święta (wiadomo, ostro bije po portfelu), ale wątróbka to taniocha. Ostatnio nawet myślałam, żeby sobie zrobić z jabłkiem i cebulką Szpinak wcinam, ale o burakach zapomniałam. Włączę je do swojej diety i zobaczymy. O suplu też pomyślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
A więc dzisiaj miałam się następująco:

Trening:
Tydzień 2, dzień 4
0. shoulders mob
1. wyciskanie sztangielki jednorącz siedząc
2.5kgx10, 4kgx10, 4x 5kgx10 /30sek
2. wznosy ramienia w odchyleniu
2kgx12, 4kgx12, 3x 5kgx12 /30sek
3. shoulder box
0kgx6, 1kgx6, 2kgx6, 2x 2.5kgx6 /60sek
4. wznosy bioder ze sztangą na podłodze
0kgx10,30kgx10, 50kgx10, 3x 60kgx10 /90sek
5. goblet full squat
0kgx10, 7.5kgx10, 15kgx10, 3x 22.5kgx10 /90sek
6. cable hip rotation
10x20kg na stronę
+ rozciąganie

Wnioski i obserwacje:
ad1. Progresowałam o kg w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Lewa łapa wyraźnie słabsza (wiedziałam to już wcześniej) - odmówiła 10tego powtórzenia w ostatniej serii. Będzie musiała się poprawić w przyszłym tygodniu
ad.2 Tutaj też progres o kg.
ad.3 Tu niestety wtopiłam. Jak sobie spisywałam wieczorem plan na karteczkę to nie wpisałąm ile kg na serię końcową na poprzednim treningu. Robiłam intuicyjnie i wyszło, że o 0.5kg mniej niż ostatnio. Łapy były już zmęczone.
ad.4 Ćwiczenie robiłam z talerzami. Nakładam je sobie siedząc, a później się zsuwam. Znalazłam takie ustawienie szerokości nóg, że czułam tyły ud. Spinałam ładnie poślady, wypuchałam biodra maksymalnie do góry i zatrzymywałam się na chwilę. Dupka dostała w dupkę
ad.5 2.5kg więcej niż na ostatnim treningu. Zanim zaczęłam robić z ciężarem to eksperymentowałam z szerokością nóg. Wniosek: im nogi szerzej, tym dupa więcej zgarnia. Dziś więc robiłam chyba najszerzej w swojej karierze

Rozważam dwa dni odpoczynku, bo coś ostatnio zamulam za bardzo. Przyda się lepsza regeneracja.


W sobotę będą pomiary.

No i jeszcze miska na jutro:
2300/150/95/210


A teraz już lulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
DUPA ZAKWASZONA!!! po wczorajszym treningu
Dziś i jutro regeneracja.

Miski dzisiejsza i jutrzejsza:
2300/150/95/210


Kupiłam wątróbkę. Nie powiem, żeby to był dla mnie jakiś rarytas, ale cel uświęca środki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4384
Podjadłam, poodpoczywałam i już nie mogę się doczekać jutrzejszego treningu

Z dzisiejszych objawień kulinarnych: wątróbka wcale nie jest taka zła.

Wrzucam miskę na jutro. Trenio będzie po pracy, ok. 18.
2300/150/95/210

Te lody to domowa produkcja ;P (odżywka, banan, śmietanka 30%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kidy pomiary?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a antykoncepcja hormonalna.

Następny temat

Rozpoczęcie pierwszego cyklu z kreatyną - rzeźba

WHEY premium