SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego deka zla na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4610
Siemka!Nie mam na tyle czasu,by uzywac wysukiwarki i czytac miliony odpowiedzi,bo mieszkam aktualnie za granica i nie mam dostepu do komputera.Jedynie dzisiaj udalo mi sie urwac z pracy.Mam nadzieje,ze przez tydzien uzbiera sie tu troche wypowiedzi,bo planuje w nastepna sobote wskoczyc znowu ne neta :).Interesuje mnie tylko odpowiedz na to pytanie,poniewaz kolega bardzo chwalil na pierwszy raz cykl z 8 strzalow deki i 100 tab.metki.Dziekuje za odpowiedzi i zycze Wesolych Swiat!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
deca ma duzo potencjalnych skutkow ubocznych z ktorymi zablokowaniem nowicjusz sobie nie poradzi. na pierwszy raz prop single.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
jakie steżenie tej decy? 8 strzałów to troche mało

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6567
m.a.r.a 8 to wcale nie malo mi starczylo + prolo i bylem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
co za ludzie. Jezeli wg Ciebie 8 strzalow to malo to widze ze ejstes powaznym zawodnikiem.
Deca nie dobra na pierwszy cykl, w zadnym wypadku. Pierwszy cykl jak juz musisz sie ladowac koksem to zrob sobie z samej metki, ewentualnie jakis testosteron z metka. Jezeli to naprawde pierwszy cykl to nie potrzebujesz tak powaznego srodka jak deca do pobudzenia organizy, wystarczylo by Ci nawet sa ma meta 1-6 15-20mg/ed

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Deka na piewszy raz bardzo doby zestaw napewno lepszy niz entantan

Wiadomo jeszcze trzeba dawki dobrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
opinie co jest lepsze na 1 raz sa rózne a wielu uważa że własnie deca + jeszcze prolo,a jesli chodzi o tą osemke to pisalem ze zalezy od stezenia,skąd wiecie co on ma jesli 8x100mg to nawet sie nie rozkreci

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 374 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2061
U mnie na silowni trener (jakis tam mistrz czegos tam ) na 1 cykl poleca wlasnie dece z niewielkimi ilosciami tescia. Tu na forum odradza sie dece bo mowia ze za mocny srodek na 1 raz; pierwszy cykl powinien sie skladac z jednego leku a do deca-i obowiazkowo trzeba dolozyc tescia. 8 szotow spokojnie Ci starczy (jesli mowa o 200mg) ale zamiast mety lepiej zaopatrz sie w testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Poczekam jednak na wypowiedz kilku specjalistow, expertow
I co to jest "entantan"

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Co do brania Deci to niekoniecznie jest to aż taka głupota. Wszystko zależy od dawki i długości cyklu, oczywiście wiadomo też że dużo zależy od predyspozycji indywidualnych. Ogólnie 200mg/tyg to bezpieczna dawka, nandrolon to dobry środek na 1 raz, u nas bardziej przyjęły się krótkie estry.

Zmieniony przez - -Neal- w dniu 2005-12-17 17:07:54

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Długie cykle jak wiadomo są bardziej obciążające dla organizmu niz krótkie, a własnie takie cykle robi się z długich estrów które ma też nandrolon (deka). Żeby nie rzucic się od razu na głęboką wodę robi się krótsze cykle z krótkich estrów jak np z propa na 4 tyg, na drugi mozesz wrzucic krótki estr nandrolonu - superke, i z czasem jak bedzie malo to przerzucisz sie na dłuzsze cykle z deki czy prola. Takie jest moje zdanie, niestety poparte tylko wiedzą teoretyczną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anabol tajlandia...????

Następny temat

czy za czasow ARNOLDA uzywanoo hormonow tarczycy?

WHEY premium