SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego deka zla na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ty masz swoje zdanie my swoje i luz ja dalej obstawiam przy swoim

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
6I9 - jak kazdy inny steryd

Patrząć na ogólny obraz wiedzy i praktyki, wyników to jakoś większe zaufanie wzbudzają we mnie b-50 i grande, raczej jak decydowalbym sie na sterydy to zdaine osoby która ma powiedzmy 38 w bicu i 100 na klate nie mialo by dla mnie znaczenia. Chyba ze są jakies dobitne argumenty. Testosteron też blokuje i co - nie brac na pierszy raz? nawet meta. JEdynie co nie to chyba oxa no i hormon ale malo kogo stac na to.

Tylko nie myslcie ze ja cos chce brac czy co poprostu rozwinela sie fajna dyskusja i chcialbym posluchac co maja jeszcze do powiedzenia anty i pro dekowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
tak masz racje bo jestes wiekszy i masz full stuffu w domu... wiesz przynajmniej jak dziala deca??? wiesz jakie dzialanie poza receptorowe wykazuje??? wiesz do czego konwertuje i jaka "zywotnosc" maja jej metabolity??? gowno wiesz... to nie jest konkurs pieknosci gdzie oceniamy ile kto ma centow w bicu i jak wyglada... tu liczy sie wiedza...

bijcie dece na pierwszy raz... smialo.. przeciez zenek z za****ziewa mowi ze dobre i nic nie bedzie... tylko ****a szkoda ze mam ciagle na skrzynce maile z placzem ze ktos od kilku miesiecy meczy sie z blokiem po dece czy podobne...

doping to sprawa niezwykle indywidualna i tak naprawde nikt tu nie ma wystarczajacej wiedzy zeby ukladac cykle... jedyne co mozemy robic to wybierac/doradzac tak zeby jak najmniej zaszkodzic... wiec nie gadaj ze deca nie szkodzi bo np ostatnio mam goscia ktory walil 300mg deci do tego 300mg prolo i od 2 miechow meczy sie z blokiem... a mysle ze jeszcze dluga przed nim droga niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Dobrze że przyszedł wujek Kazam i wszystką chałastre ro.zp.ie.rd.oli
Blokuj Kaziu szpecy z piwnicy od śwagra

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
e tam ja jestem zawsze otwarty na dyskusje... tylko nie z kims kto mowi ze cos jest tak bo tak... nawet 2+2 niezawsze jest 4... patrzcie

prawda jest ze 4-4=10-10 -> (2+2)(2-2)=5(2-2) /:(2-2) -> 2+2=5

widzicie co daje wiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Nie chodzi o to zeby blokowac tylko zeby znalezc argumenty a nie jak to powiedzial kazam ze ktos mowi "jest tak bo tak" Jak ten nauczyciel z ferdydrke "Mickiewicz wielkim poetą był bo był" i tak ma być. Lepiej szukac jakiś argumentów i pózniej mozna wyniesc jakies ogólne wnioski.

Jak ktos niedoswiacdczony pytya o cykl ale nie wie nic o koksach to odsylacie go by czytal, on czyta sobie posty podwieszone, w pewnym momencie natrafi na deke, pisze ze malo skutków ubocznychy, same superlatywy i siega po to.

Ale to wlasnie z takich postów gdzie jest jakas konstruktywna dyskusja mozna sie najwiecej dowiedziec i nie chodzi o wyzywanie sie tylko mówienie czegoś z sensem

Ja z chęcią posłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Najbardziej zauważalna rzecza przy dece, aczkolwiek nie spotyka to każdego, jest tak silne blokowanie osi HPTA, ze ani HCG ani clom ani nolva ani wszystko na raz nie odblokuje osi przez powiedzmy... ponad 3 miesiace.
A przekonujemy sie o tym kończąc cykl i przestajac podawac ezogenny testosteron, zaczyna sie horror bycia facetem bez testa - nie musze chyba tlumaczyc co robi test w organizmie faceta.

Wiec zapomnij o seksie i deprecha murowana.
Dla mnie to juz wystarczy zeby odradzac dece na pierwszys raz.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
"prawda jest ze 4-4=10-10 -> (2+2)(2-2)=5(2-2) /:(2-2) -> 2+2=5 "
Nie rozumiem tego rownania mi wychodzi ze 0=5 lub 4=0

Mauro16 bez urazy ale smieszny jestes zmieniasz swoj stosunek jak horagiewka na wietrze

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
zdaine osoby która ma powiedzmy 38 w bicu i 100 na klate nie mialo by dla mnie znaczenia - teoria często ma niewielkie odzwierciedlenie w praktyce i owrotnie
wszystko zależy od setek innych czynników
vide Kazam - jego zdanie nie ma dla Ciebie znaczenia?
Kaziu, ale tych Twoich działań to za*****a nie czaję

edit
już czaję

Zmieniony przez - KoZiK w dniu 2005-12-20 21:47:19

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
oj chlopaki...

po koleji

4-4=10-10 // 0=0 to chyba oczywiste

(2-2)(2+2)=5(2-2) //wymnozmy sobie 2*2+2*2-2*2-2*2 = 4+4-4-4=0 po prawej 5*0=0

dzielimy przez (2-2) i mamy

1*(2+2)=5*1

czyli

2+2=5

no prosciej juz nie mozna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anabol tajlandia...????

Następny temat

czy za czasow ARNOLDA uzywanoo hormonow tarczycy?

WHEY premium