SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego deka zla na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
rashshy - nie nie rozumiesz ja nie trzymmam niczyjej strony poprostu staram sie "poszczuć" jedna i drugą strone do dawania jakis konstruktywnych opinii. Jak nie ma argumentu za to to wypominam, jak nie bedzie przeciw to też bede szczół, nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi bo chcialbym sie czegos dowiedziec z tej dyskusji. Pisalem tak jakbym popierał tamtych zeby wlasnie udzial w dyskusji wzial ktos taki jak kazam, ktos z autorytetem na forum, powyzsi panowiue tez cos wiedz, i anty i pro dekarze- nie powiem ale tak do konca to z tą wiedzą nie wiadomo u kogos kto siedzi po drugiej stronie monitora. Nie jestem zadna choragiewka, to jest forum i nie mam zadnego powodu by sie tu komus podlizywac, bo jedyna kansekwencja tego ze komus podpadne to w przypadku gdy bedzie to mog to dostane bana ale nie sadze zebym tym co mowie na to zasłuzyl.

.... OK to tak sobie mysle i mysle i wymyslilem pytanie: Wiadomo ze jak spada poziom testosteronu to ciezej jest budowac mase miesniowa, cokolwiek robic na sile itp, wiec czemu deka takie stałe przyrosty jezli poo niej mamy tak malo testosteronu, to na mój rozum powinno wiecej spasc??? jak to jest?

mam nadzieje ze zadalem konstruktywne pytanie i dostane takową odpowiedz. Niech nikyt nie mysli ze sie wymądrzam, mam małą wiedze teoretyczna na temat saa a praktycznej wogole i chce sie poprostu czegos dowiedziec.

Tak btw do KAZAMA:

Twoja wiedza nie jest dobra bo nie mozna dzielić przez 2-2 bo to jest zero a przez zero nie mozna dzielic a w zerówce mowili "nie dziel cholero przez zero"

Widzisz Rashy powyzsze to dowod ze nie jestem jak chorągiewka bo nie popieram w tym momencie tego co powiedzial KAZAM ale co do saa to chce zmusic pare osob poprostu by powiedzialy cos mądrego.

Mam nadzieje ze komus bedzie sie chcialo to czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
rashshy - nie nie rozumiesz ja nie trzymmam niczyjej strony poprostu staram sie "poszczuć" jedna i drugą strone do dawania jakis konstruktywnych opinii. Jak nie ma argumentu za to to wypominam, jak nie bedzie przeciw to też bede szczół, nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi bo chcialbym sie czegos dowiedziec z tej dyskusji. Pisalem tak jakbym popierał tamtych zeby wlasnie udzial w dyskusji wzial ktos taki jak kazam (bo wiem ze z modow nikt nie jest za deką na pierwszy cykl), ktos z autorytetem na forum, powyzsi panowiue tez cos wiedz, i anty i pro dekarze- nie powiem ale tak do konca to z tą wiedzą nie wiadomo u kogos kto siedzi po drugiej stronie monitora. Nie jestem zadna choragiewka, to jest forum i nie mam zadnego powodu by sie tu komus podlizywac, bo jedyna kansekwencja tego ze komus podpadne to w przypadku gdy bedzie to mog to dostane bana ale nie sadze zebym tym co mowie na to zasłuzyl.

.... OK to tak sobie mysle i mysle i wymyslilem pytanie: Wiadomo ze jak spada poziom testosteronu to ciezej jest budowac mase miesniowa, cokolwiek robic na sile itp, wiec czemu deka takie stałe przyrosty jezli poo niej mamy tak malo testosteronu, to na mój rozum powinno wiecej spasc??? jak to jest?

mam nadzieje ze zadalem konstruktywne pytanie i dostane takową odpowiedz. Niech nikyt nie mysli ze sie wymądrzam, mam małą wiedze teoretyczna na temat saa a praktycznej wogole i chce sie poprostu czegos dowiedziec.

Tak btw do KAZAMA:

Twoja wiedza nie jest dobra bo nie mozna dzielić przez 2-2 bo to jest zero a przez zero nie mozna dzielic a w zerówce mowili "nie dziel cholero przez zero"

Widzisz Rashy powyzsze to dowod ze nie jestem jak chorągiewka bo nie popieram w tym momencie tego co powiedzial KAZAM ale co do saa to chce zmusic pare osob poprostu by powiedzialy cos mądrego a w pasywny sposób nic by sie nie stalo i jako ostwateczny werdykt wyszloby ze jednak deka jest dobrana pierwszy raz, a tak to wejdzie jakis gowniarz, zobaczy ze kazam powedzial inaczej to sie zastanowi.

Mam nadzieje ze komus bedzie sie chcialo to czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Kazam, gdzie byłeś jak matematyki uczyli? Przez 0 dzielic nie można - czyli nie można podzielić przez (2-2)
O ile się założymy, że teraz będzie mówił, że specjalnie chciał nas wkręcić?

edit
kuźwa napisałem za późno

Zmieniony przez - KoZiK w dniu 2005-12-20 22:15:14

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
B-50 odezwe sie napewno bo mam juz mala koncepcje

A z ta deka to djecie sobie juz spokuj OK wyrazilem swoje zdanie i bede sie jesgo trzymaL to NIE TEORIA TYLKO FAKT!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
ale mnie rozmowa ominela -wielka szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
mrau16 odnosnie twego pyt. o tescia...

Widze ze masz baaaaaardzo mala wiedze na temat SAA wiec jesli chchesz ją uzupelnic to CZYTAJ a nie rob z topicku "Dlaczego deka zla na pierwszy cykl?" topicku "wszystko o strydach" przeciez nikt ci nie wyjasni od A do Z tu jak wszystko dziala....

A co do tescia... tesc jest w polowie anaboliczny przez co powoduje przyrosty... deca jest znacznie bardziej anaboliczna niz tesc (zreszta deca to pochodna tescia, tzn przerobiony testosteron) dlatego tez powoduje wieksze przyrosty niz tesc...
Powoduje takze mniejsza aromatyzacje dzieki czemu przyrosty sa "trwalsze" a skoki wagi po cyklu znacznie mniejsze... dlatego tez mowi sie "ze deca powoduje przyrost czystego miesa"
Jest tez stosunkowo malo androgenna przez co wywoluje mniejsze skutki uboczne (zdrowotne)
Ale za mala androgennosc tez sie placi swoja cene...

Zmieniony przez - Rahshy w dniu 2005-12-21 00:08:30

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
jaką cene?

bo jeśli chodzi ci o DD to nie ma on nic wspulnego z androgennością środka

Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2005-12-21 00:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Czyli wiemy co to znaczy slowo androgenny

ANDROGENY [gr.], męskie hormony płciowe z grupy steroidów, wydzielane przez komórki śródmiąższowe jądra, a także (w znacznie mniejszych ilościach) przez korę nadnerczy i jajniki; a. warunkują rozwój i czynności męskich narządów rozrodczych oraz powstawanie wtórnych cech płciowych (np. męski typ budowy ciała, zarost); synteza a. jest kontrolowana przez hormony przysadki; do a. jest zaliczany testosteron, dehydroepiandrosteron i androstendion, a także produkt przemiany testosteronu androsteron; a. mają również wpływ na ogólną przemianę materii, wzmagają syntezę białek, wpływają na stan psych. organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16226
no wlasnie rahshy, ocb ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
Deca najzdrowszy koks. Tylko zadnej Mety to Jest najwieksze Świnstwo.

Chude rece , chuda szyja...brak koksikow mnie zabija :/ PIERONA !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anabol tajlandia...????

Następny temat

czy za czasow ARNOLDA uzywanoo hormonow tarczycy?

WHEY premium