SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego deka zla na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tylko zmieniaj reke po 10 ruchow zeby lepiej puchly
pozdro fajny temat sie zrobil zawijam na silke

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie no wiesz tu w angli chlopaki maja zapotrzebowanie na sok wiec wiesz jak jest
dopiero sie rozkrecam ale aga to dla mnie nr 1 szykuje sie na polowe stycznia ,aga,para ,deka ,enan pierwszy prawdziwy cykl nie jakies tam dziubanie mysle ze 200 pociagne na lawce

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
B-50
jesli chodzi o kucie i ogolnie "posture" zwracam honor i przyznaje sie do pomylki tylko swinia nie zmienia zdania

jednak co do deki podtrzymuje zdanie
Deka jest IMO bdb srodkiem (jesli jest oryginal) ale na 1 cykl i do tego sama to nie nejlepszy pomysl...

ps.
B-50 odbierz PRV

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Hmmm Chciałbym skromnie dodać że też na pierwszy raz wziąłem Dece ( libol 200 10ml ) i do tego mam 15 teścia prolo . mniej więcej tak to wygląda :
1-10 tydz biorę dece a od 8-13 tyg będzie brany jeszcze teść . Podobno jak się bierze w ten sposób to teść niweluje blokadę decy ( w dużym stopniu ) potem clomid na odblok i po kłopocie . Teraz jest 8 tydz. cyklu i mam 6 kg na plusie ( ja jestem zadowolony ) zastanawiam się jeszcze czy nie zrezygnować z 5 strzałów teścia ale się zobaczy .
PS. nie to że dogryzam ale trochę nerwowa atmosfera tutaj Proponuję więcej magnezu ( niedobór powoduje ostrą agresję zwłaszcza jak się jest na cyklu ) polecam magnez i potas wiem po sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
Podobno jak się bierze w ten sposób to teść niweluje blokadę decy

najpierw to trzeba mieć nandrolon żeby niwelować blokadę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Moj koles tez zrobil pierwszy cykl z samej deki - dodam ze zaczynal z półapu 80 pare kilo na klate, wagi nie znam, na lawie w 9tyg doszedl do 125, i nie widac zeby sie cos otłuscil juz jest prawie miesiac po cyklu i targa dalej 120 z groszem, widac ze czysciutko mu weszla ta deka, zero pryszczy gino itp, tylko jakos tak widac ze psychicznie sie zmienil ale postury ładnej nabral, na kablu żyłka jest. To tylko co wynika z moich obserwacji na inncyh mysle ze kolega zrobił ładny wynik tylko jak dla mnie to zaczął o wiele za wczesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Rahshy faktycznie DUZY jestes a nawet ogromny

przygladam sie waszym sporom i martwi mnie to ze tyci chlopczyk sie madruje, ma moze wiedze ale tylko teoretyczna a to za malo kolego

Jak sie ilosciami chwalicie to moze i ja cos sfotografuje tylko podejrzewam ze w jresdej fotce sie nie zmiesci

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
B-50 fatka ciekawa wygladasz swietnie jeszcze troche masy by sie przydalo ale i tak jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
grande wiem wlasnie od polowy stycznia popracuje nad masa
deca,enan,aga i tren
jak masz jakis pomysl jak to zlozyc to bym byl wdzieczny jak cos to wal na priv pogadamy normalnie 3901080 gg

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Nie ma znaczenia kto jak wyglada, tylko co wie. Rashy ma racje, a B-50 i Grande nie w temacie deki. Deka jest srodkiem do pewnych celow bardzo przydatna, ale z uzyciem jej trzeba uwazac i tyle. Kto poleca dece na 1 raz samą po prostu zle poleca i jakis mod powinien usunac te posty.
Jak ktos chce cos dekopodobnego na pierwszy raz to boldenon, ale wiadomo ze to vet...
Deka potrafi tak namieszac w ustroju ze pol roku nie starczy zeby wszystko wrocilo do normy.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anabol tajlandia...????

Następny temat

czy za czasow ARNOLDA uzywanoo hormonow tarczycy?

WHEY premium