SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka+prop na 2 cykl, no właśnie ile tego propa??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
1.20
2.93
3.187
4.
-bic. ok 39
-udo 61
-talia-83
5.ponad rok
6.prawidłowa(w tej chwili red. do cyklu zmienie na mase)
7.100tab mety; 15mg ed
8.5 dni w tyg, split każda partia raz w tyg
9.masa
10.-
11.-
12.do tycia
13.prawidłowy
14.malutkie zakola sa
15. nie sprawdzam maxów-dla mnie strata czasu i energii...
16.raczej średnio-wolna

Mam pytanie bo czytałem na różnych stronach o propie i na sfd też ale nie mam jednoznacznej odpowiedzi, mam nadzieję ,że odezwie się ktoś kto ma już jakieś(najlepiej spore doświadczenie z tym teściem)
Planuję cykl przynajmniej pierwsze założenia moje:
1-10 deka 200mg ew
1-12 prop i tu mam problem jaką dać dawkę?? Czy już 50mg przy dece i przy mojej wadze(ok.94kg) coś mi da??To mój pierwszy kontakt z teściem, przy mecie trochę suty swędziały delikatnie już przy 15mg więc nie chcę ryzykować...Po za tym rolę gra też kasa, bo 12 tyg. teścia to 84 dni czyli 84 strzały po 50mg(jeśli zechcę brać 100mg eod) po 6zł to wyjdzie 500zł... Proszę o jakąś podpowiedź, pzdr.PS. Deka obowiązkowa bo to będzie ostatni cykl przed wakacjami i muszę ją zużyć...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Deki masz za mało według mnie a propa wal przynajmniej 100 mg eod bo 94 kg to spory kawałek mięsa.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
1-10 Deca 300mg na tydz.
1-12 Prop / 1-3 50mg E2D, 4-6 100mg E2D, 7-11 150mg E2D, 12 100mg E2D /

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
tak jak bernard tylko bym na początek metke jeszcze dozucił 20 mg przez 4-5 tyg

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-01-02 10:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
też bym osobiście dorzucił 15-20mg przez 4/5 tyg
ale w sumie jak kolega nie brał jeszcze Testo oraz Nandro
to może próbować bez.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Czy ja wiem z tą metką ? Poczuje kopa z propa szybko. Meta tak ale powiedzmy przy enanie żeby na sucho 1 miech nie walił. Chociaż co tam można i z metką.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
nom dołożę do tego metkę na kickstart i pomyślę nad tą piramidą z propa...problem tylko w tym ,że nie będę czuł czy to prop czy meta działa jako kickstart, więc nie dowiem się czy przy tych środkach 50mg eod propa daje jakiś efekt.Chciałbym zmienić trochę pytanie: Czy deka i meta beż teścia-to może być dobre połączenie?? Rozumiem ,że teśc do deki znam ten temat, DD, bloku itd. ale chyba nie dam rady załatwić teścia:/ mogę omkę tylko ale nie chcę.Czy warto sprubować tylko z tymi dwoma koksami??1-4 meta 20mg ed 1-10 deka 200mg ew ?? Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Prop z npp, albo deca z enanem. Zakluc sie mozna na smierc przez 12 tyg, poza tym sam zrobilem tak raz i w ogole mi nie podeszlo takie polaczenie. Nie wspominajac ze deca mi nie podeszla Jak chcesz rob 8 tygodnii prop i npp, albo lec 10 tyg deca i 12 enana - latwiej, skuteczniej i przyjemniej. Albo wywal dece i zastap boldem - jeszcze lepsza opcja.
edit: opcja ktora podales na koncu jest absurdalna, nie tak sie nie da. nie rozumiem w jaki sposob mozesz zalatwic legit dece, a nie mozesz glupiego testa - nie zdziw jezeli przy takich ukladach w twojej "dece" bedzie po prostu test i wtedy wyjdzie ci na jedno susta da rade jezeli zabezpieczysz sie przed aromataza, albo wstrzymaj sie az zalatwisz odpowiedni sprzet na caly cykl, nie kombinuj na sile, test to nie prima czy var zeby nie byl w pl dostepny.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-01-02 13:52:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
heh wiem, co do deki jestem prawie pewny, mowie prawie bo tak naprawde to nigdy nie możemy być pewni na 100%:/ deka organonu dałem po 37 za strzał, od "pewnego" kolegi wziąłem z moim kolegą razem i on skończył kurację i potwierdził ,że to deka-silny blok, działanie odczuwalne po 4tyg itd. ja też tego nie rozumiem ,że nie moge tego teścia załatwić ale pytałem 3 dili i nic, mowią ,że omka teraz w modzie, ew. susta czyli na jedno wychodzi, metka i deka bo cytuje" nieżle roz*****ala i krosty nie wychodza" ;)ale nic pomyślę nad tym jeszcze może spróbuje z lekarzem jakimś coś tego ale to już ryzyko jakieś i szanse powodzenia znikome...jest niby jeszcze źródło ale bardzo niepewne i się boję władować kasy na propa farmaka bo przecież to też można podrobić??Pomimo ,że jest względnie tani??dobrze myślę?? PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
dzieki scorpio za rade wiem ,że znasz się troche na rzeczy i przekonałeś mnie żeby nie ruszać tej deki bez teścia. sog4you pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Spoko luz, ucz sie na bledach kolegow Ja zaliczylem ladny zonk w 8-mym tygodniu deci, mimo bicia propa 100 eod, dla mnie nandro jest out of question totalnie - zdecydowanie wole bolda. Ale jezeli masz dece to sproboj - roznie ludzie maja, wcale nie musi byc tak zle z Toba. Jednak mocny androgen tak czy siak musi byc, 250 testa e3d i bedzie szal w lawce i maly tez powinien sie ucieszyc Jak nie dasz rady enana to laduj suste, tez bedzie good, test to test, jeno rozna estryfikacja - tylko dokup arimidex i bierz po pol tablety eod - ani wody nie zalapiesz, ani o suty nie musisz sie martwic. Pilnuj cholesterolu, bo to glowna bolaczka przy stosowaniu IA - po prostu lykaj czosnek w kapsulkach i wyeliminuj caly HDL z diety.
1-10 deca 200 e3d
1-12 susta e3d
Na obdlok KONIECZNIE hcg przy nandro, do tego clom i nolva. Powinno byc elegenacko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki nastepny cykl

Następny temat

Maly Cykl

Wiecej