SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy cykl na sucha mase?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 558
Mam na wakacje w planie przypakowac sie przed studiami i jakies 2500zł na odzywki i sterydy .Chce zrobic krotki cykl i dosyc mocny .zalezy mi na srodkach bez duzych efektow ubocznych a szczegolnie zeby nie wplywaly na jadra.Polećcie mi jakis koks z cenami od razu w przyblizeniu.a i jesli mozna to w tabletkach bo zastzrykow nie chce sam se nie zrobie przeciez.Myslalem o anavarze ,winstrolu ale glownie o anavarze no i zastanawialem sie nad insulina (ale to chyba za wysoka liga jest dla mnie). A i powiedzcie ile tak czlowiek o przecietenej przemianie materi moze na tym zdobyc masy tylko miesniowej?.A i czy spozycie kreatyny na takim cyklu moze byc np. podwojone?.Kwestia diety jaka kalorycznosc i jakie B/t/w na kg masy cialatez mnie bardzo interesuje.I jeszcze taka rzecz czy to prawda ze na koksie przetrenowanie praktycznie nie wystepuje moglbym trenowc codziennie po 2h rano i godzine wieczorem albo 2h rano i 2h wieczorem a w miedzy czasie rower zalozmy godzine?.Dzieki za wszelkie odpowiedzi dzieki kturym nie zrobie se krzywdy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3222
Z Twojego tematu wynika ogromna niewiedza.
Dieta, trening, suplementacja - czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 558
Jezu moze i niewiedza dlatego sie pytam konkretnie zeby mi ktoś powiedzial a nie tylko gadal duzo czytaj itd. a wiem duzo naprawde i o cwiczeniach i diecie tylko wtedy gdy trenuje sie na sucho a ze nie mam kolegow koksow to was sie pytam. Moglby mi ktos cos raz konkretnie powiedziec a nie tylko gadac banaly.Szczegolnie do tej diety i tego treningu bo rozne historie slyszalem na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
W postach podwieszonych masz wszystko.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
prawda jest taka ze na samych oralach nie zorbisz dobrego cyklu. A tak w oogole to nie jest tak ze zrobsiz cykl, i bedziesz mial 10 kg wiecej miesni.
Wiec nie ma sie co napaalc ze wydasz 2500 pln i bedzie super.


Zmieniony przez - shaft3 w dniu 2008-03-24 12:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
czlowieku poczytaj troche--powaznie podejdz do sprawy skoro decydujesz sie na koks.
Poki co wygadujesz totalne bzdury a wywnioskowalem to juz po kilku zdaniach napisanych przez ciebie a co by byly gdybys sie rozpisal hehe
po pierwsze nie mozna trenowac codziennie bo regeneracja jest rownie wazna jak trening , jak nie wazniejsza.
itd idt idt itd itd...szkoda czasu na pisanie...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 404
na pierwszy cykl meta ale zanim zaczeniesz cos wogle brac to poczytaj!! wszyko jest napisane od a do z wystarczy sie troche wysilic i przeczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
OWszem na wspomnianej insie i gh trening codziennie by wypalil, ale czlowieku, opanuj sie.
Solo prop ci wystarczy, jak bedziesz pilnowal michy to cie nie zaleje.
Oxa jest fajna, a w twoim przypadku nie warta ceny, zostaw kase na koncie na kolejne cykle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do omki??

Następny temat

złe samopoczucie na metce

WHEY premium