SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję - proszę o oceny, rady co zmienić!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 504
Witam Was,
Konkretnie: Waga: 66-67kg
Wzrost: 172
Waga docelowa: 59-60kg
Wiek: 18
Otóż odchudzałem się maj - wrzesień, wynik z 77kg do 62kg jednak została jeszcze końcówka tłuszczu na brzuchu. Przez zimę przytyłem do 67kg i teraz planuje schudnąć maksymalnie (tłuszcz <8%). Poniższą dietę łączę ze spalaczem Peak HellBurner + ok. 40-50min interwałów (12-16km/h), ćwiczenia siłowe na każdą partie (2dziennie-6dni w tyg.) i czasem aeroby (12km-45-60min.). Moje pytanie czy taka dieta pozwoli mi odchudzić się maksymalnie?

- Śniadanie:
2 jajka + oliwa + imbir + pomidor + otręby
Suma: 243,81 15,56 7,66 16,41
kcal biako WW tłuszcz
- II Śniadanie:
serek wiejski 3% 150g
Suma: 121,50 16,50 3,60 4,50
kcal biako WW tłuszcz
- Przekąska:
seler naciowy, marchewka
suma: 18,06 0,77 3,23 0,20
kcal biako WW tłuszcz
- Obiad:
polędwica wołowa (200g), mieszanka warzyw mrożonych
suma: 287,00 43,60 8,40 8,50
kcal biako WW tłuszcz
- Kolacja:
serek wiejski 3% 150g
Suma: 121,50 16,50 3,60 4,50
kcal biako WW tłuszcz

Jeszcze raz zapytam, czy mam szanse schudnąć maksymalnie z tłuszczu?

PS: Nie interesuje mnie przyrost masy mięśniowej, mogę stracić trochę - jak schudnę zacznę robić masę - mięśniową-.

"your purpose in life is to find your purpose and give your whole heart and soul to it"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Po co tak nisko schodzić? chudzielec chcesz być? trochę bez sensu wg. mnie, 0 mięśni tylko skóra i kości praktycznie... nie będe tego oceniać..., ale dieta... do dupy, stary zagłodzisz się, brakuje tutaj conajmniej 800-1000kcal... poczytaj lepiej troch e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 660
troche jak z Auschwitz .... to bedzie wygladac i nie bedzie fajnie... brakuje wegli zlozony jak masz zamiar biegac itp to potrzebna jest energia a w tej dziecie jej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 504
tak jak napisałem - nie zależy mi na razie na masie mięśniowej, chcę spalić maksymalnie tłuszcz. poza tym w ogóle się nie głodzę, czuję się lekko - dania w sam raz.

"your purpose in life is to find your purpose and give your whole heart and soul to it"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 504
+ nie brakuje mi energii a jeśli zabraknie to będzie pobierana z tłuszczu, czyż nie?

"your purpose in life is to find your purpose and give your whole heart and soul to it"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
tutaj nawet 1000kcal nie masz, narobisz sobie wiecej krzywdy niz korzysci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Odpowiadam na pytania:
Moje pytanie czy taka dieta pozwoli mi odchudzić się maksymalnie?

Nie, taka dieta nie pozwoli Ci się odchudzić.

czy mam szanse schudnąć maksymalnie z tłuszczu?
Nie. Przy takiej diecie i treningu nie masz szans na zejście poniżej 8%bf

nie brakuje mi energii a jeśli zabraknie to będzie pobierana z tłuszczu, czyż nie?
To teraz, po 2-3 tygodniach będziesz zasypiać na stojąco.
Nieprawda - energia nie będzie pobierana z tłuszczu. Powiem więcej przy takiej diecie i treningu waga może spadać a %bf rosnąć (ot, taki paradoks ).

Poczytaj, przemyśl, zastanów się; poniżej materiał do analizy
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na odchudzanie

Następny temat

Plan treningu.

WHEY premium