SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Siema. Od jutra planuję zacząć trening na siłowni. Głównie zależy mi na wyrobieniu klatki piersiowej, brzucha oraz bicepsa. Siłownie mam na godzinę dwa razy w tygodniu (wtorek i środa). W ogóle nie mam pojęcia od czego zacząć, więc zwracam się do Was. W domu zacznę robić 6 Weidera i brzuszki. Może także pompki. Chciałbym abyście dobrali mi jakiś plan. Nie mam zamiaru brać tego jakoś strasznie poważnie i wątpię, żebym trzymał się jakiejś specjalnej diety. Nie chcę także brać żadnych odżywek, itp.

Wiek: 17
Waga: ~73kg
Wzrost: 181cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe wyrobisz tylko poszczególnych partii ciała bo najzwyczajniej jest to nie możliwe.
Zacznij od tego:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

I wklej więcej info o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz zamiaru brać się poważnie, diety nie zamierzasz trzymać, do treningów pewnie też nie masz zamiaru się przykładać, oczekujesz epickich efektów bo pewnie w wakacje wyjeżdżasz nad morze, staaaary idź sobie Men's Health poczytaj.

A jeśli masz zamiar brać się na poważnie(w co bardzo poważnie wątpię) to poszperaj na forum, znajdź sobie przykładowe treningi, wklej tutaj, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Mam zamiar przykładać się do samych treningów, jednak nie interesują mnie diety, itp. Czy bez tego osiągnięcie jakichś efektów jest niemożliwe? Z tym, że nie biorę tego na poważnie chodziło o to, że nie chcę od razu zostać kulturystą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
skoro nie interesują Cie diety to nie, żeby zostać kulturystą z okładki, musiałbyś płakać podczas jedzenia i na treningu, to nie jest tak hop siup. Sam cisnę dietę 2g na kg masy węgli, też nie jest ciekawie ale można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
"żeby zostać kulturystą z okładki"
Właśnie napisałem, że nie takich efektów szukam. A przecież wiele osób chodzi na siłownię i nie ma żadnych diet, a efekty są widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 265
2h siłowni w tyogdni to malutko.. Jakiekolwiek efekty będą po naprawdę długim czasie, o ile wgl będą.. oczywiście jakbyś robił 6 weidera według planu, to brzuch byś zrobić i bez siłki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
przeczytaj raz jeszcze, nie ma diet ? są efekty ? Jakie ? Chce zobaczyć "wiele osób" które ćwiczy bez diety.
Albo się koksują, albo zjadają tony odżywek nie wiedząc czym są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 265
ja nigdy żadnej diety nie stosowałem, ale efekty mam. Jestem silny, dobrze zbudowany. Ale jest to efekt między innymi tego, że trenuje około 30h w tygodniu. Każdy rodzaj treningu. Jestem koszykarzem. No, ale po 2h w tygodniu? Nie ma takiej opcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 95
Czyli bez diet nie mam co marzyć o efektach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
dieta to 80 % sukcesu - nauka z tego forum do której przekonałem się w 100 % :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję - proszę o oceny, rady co zmienić!

Następny temat

Czy takie ćwiczenie ma sens?

WHEY premium