SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase do oceny i komentarzy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
Proszę o ocene tej diety na mase. 96 kg wagi, bardzo aktywny trub zycia, treningi 4 razy w tygodniu, dodatkowo stosuje zma.

http://blackbirdph.webpark.pl/dieta1.jpg

i jak? może byc czy coś poprawic? chodzi mi głownie o oliwe z olwiek, może dać też rano a mniej na obiad?

mam też pytanie, bo jak kupuje tyńczyka w oleju, to pisze na nim, ze tłuszcz 10g/100g, to chodzi o tunczyka odsączonego czy o całą zawartość puszki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Biały ma za wysoki IG [ indeks glikemiczny ]. Sprawdz po ile paraboliczny bo dziki amerykański jest chyba najdroższy. Może kasza gryczana, qsqs ... pokombinuj. Jak nie orzechy to słonecznik, dynia, siemię lniane.

EDIT: Biały ewentualnie gdybyś nie łykał po treningu glukozy ,ale jeśli masz ją uwzględnioną w bilansie - i dobrze - to już się to mija z celem.

Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2006-06-19 14:06:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
Dzięki za zainteresowanie i porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Przed treningowy to chyba jakiś JOKE... zmień go.
Ogólnie jak tak z grubsza patrząc jest ok reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
To jaki zaproponujecie przedtreningowy? Mowa oczywiscie o posiłku bezpośrednio przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Jakie ok ? Żadne ok ... Nie ma warzyw, ryż biały do wywalenia na rzecz brązu, wywal tunę w oleju, daj w wodzie a olej uzupełnij zdrowymi tłuszczami. Gouda do wywalenia chyba, że mówisz o plasteku 5 gram.
Brak orzechów, pestek, nasion.

Posiłek przedtreningowy, przykładowa kompilacja, do wyboru: ryż brązowy, paraboliczny, dziki amerykański, kasza gryczana, pierś z kurczaka, indyka, sałatka warzywna, trochę oliwy z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
nie zauwazyłem tego tunczyka że on w oleju... może być w wodzie ewentualnie w sosie własnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1211
Brokiru: czym generowałeś taki ładny spis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
Przecież są warzywa i to dużo. Posiłek na dwie godziny przed treningiem też mam dobry ale mi chodzi na bezposrednio przed treningiem.

po co orzechy jak jest tran?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Warzywa widzę tylko w jednym posiłku. Powinny zostac rozłożone również i na potreningowy. Bespośrednio przed treningiem suplementacja okołotreningowa - np. 25g carbo z 15g wpc. Nic nie jesz przed wysiłkiem.
Orzechy między innymi wartościami niosą w sobie zdrowe tłuszcze a tych źródeł nigdy nie za wiele - oczywiście w odniesieniu do bilansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
1. banan i mleko to dla mnie zadne jedzenie
2. Orzechy sotsuje się po to by do***ać nnkt a ja mam przecież tran
3. dieta musi być jak najtańsza. nie stac mnie na brazowy ryz czy orzechy po 16 zł za kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny i poprawy

Następny temat

Co jest nie tak?

WHEY premium